UA
RU

Благодійний аукціон «The art of charity»: Четвертий лот — картина української художниці Анни Кострицької

Напередодні благодійної ініціативи, яка відбудеться вже 16 грудня, знайомимо читачів із wish-list благочинного вечора. 

Marie Claire продовжує опікуватися важливою соціальною проблемою, а тому разом зі співзасновниками ініціативи організовує благодійний аукціон. Мета заходу дуже претензійна, проте здійсненна: зібрати 300 000 грн на підтримку “Сонячної майстерні”.    

Marie Claire є співзасновником благочинної ініціативи разом з Міжнародним самітом мерів та Milano Torino Vermuteria. От і лоти майбутнього аукціону мають бути не лише потужним соціальним закликом, але й справжніми витворами мистецтва.   

Мистецтво здатне виражати емоції без слів. З його допомогою можна повністью змінити настрій будь-якого простору, прикрасивши стіни картинами. Одним із найактуальніших напрвлень в мистецтві сьогодні є абстрактний експресіонізм. Твори у цьому художньому стилі характеризуються негеометричними штрихами, великими мазками та краплями, які відображають настрій автора.  

Українська художниця Анна Кострицька працює у напрямку абстрактного експресіонізму. Вона спеціалізується на своренні емоційних портретів та представляє один із них для аукціону “The art of charity”: «Мій ангел — він інший! Він обпалений сонцем правди, мій неземний герой. Оберігає мене від тих, кому немає віри та любові. Веде мене дорогою, що відома тільки моїй долі. На ньому написана історія моїх перемог, а мої поразки він завжди перетворює в яскраве світло. І нехай не розуміють мій шлях, веде мене мій ангел! Він загартований болем тремтливих сердець, мій ангел чудотворний — долі моєї творець». Ціна лоту — від $1200.

The art of charity

Нагадуємо, що благочинний аукціон відбудеться 16 грудня у Києві о 19:00. Учасниками можуть стати усі охочі допомогти дітям з аутизмом та синдромом Дауна покращити свій потенціал та творчі можливості. Всі отримані кошти будуть передані “Сонячній майстерні” для облаштування центру та закупівлі необхідних для мистецтва інструментів та матеріалів.   

Підтримати ініціативу вирішило чимало усвідомлених брендів, компаній та організацій. Офіційними меценатами аукціону стануть Abramovych artVictoria museumCHEGO jewelry, художник Роман Мінін, художниця Анна Кострицька, Ксенія Кошкіна, Євген Лісняк, Андріанка Чухний, Vintage Office та інші. Вони передали спеціальні лоти для аукціону. Унікальним лотом стане картина, яку буде створено вже на самій події талановитою художницею Андріанкою Чухній. Коштовна камея, фотосесія, вечеря із відомими людьми та ще багато цінних придбань очікують на тих, хто вирішить підтримати благодійну ініціативу. 

Вхід тільки за запрошеннями.

Читайте також: Благодійний аукціон «The art of charity»: Третій лот — колекційний посуд Gien

Статьи по теме