UA
RU

Вийшла друга частина третього сезону серіалу «Бріджертони»

Сьогодні вийшла друга частина третього сезону серіалу «Бріджертони». Глядачі дізнаються, чи будуть разом головні герої — Пенелопа Фезерінгтон і Колін Бріджертон.

Вийшла друга частина третього сезону серіалу «Бріджертони»-Фото 1

13 червня на Netflix вийшла друга частина третього сезону серіалу «Бріджертони». Цього разу в центрі уваги сценаристів опинилися Пенелопа Фезерінгтон і Колін Бріджертон. Пенелопа давно була закохана у Коліна. А ось він закохався у свою давню подругу лише в першій частині третього сезону. У перших чотирьох епізодах Колін допомогав Пенелопі знайти чоловіка і в решті сам освідчився коханій. Але між ними є таємниця. Колін не знає, що Пенелопа — це леді Віслдаун, авторка скандального видання, яка розповсюджує світські плітки. До леді Віслдаун у Бріджертона є питання: минулого сезону пліткарка писала неприємні речі про його родину. Чи будуть закохані разом і чи не розділить їх таємниця Пенелопи — глядачі дізнаються із нових серій. 

Глядачів чекає й ще один сюрприз — новий саундтрек. Творці серіалу приготували кавер-версії відомих хітів. Це You Belong with Me Тейлор Свіфт, POV Аріани Гранде, Lights Еллі Голдінг, Confident Демі Ловато, Give Me Everything співака Pitbull, Thunder гурту Imagine Dragons, Yellow гурту Coldplay. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Netflix

Читайте також: УКРАЇНСЬКИЙ ФІЛЬМ «Я І ФЕЛІКС» ВИЙШОВ НА NETFLIX

Статьи по теме