UA
RU

Український фільм «Я і Фелікс» вийшов на Netflix

Фільм української режисерки Ірини Цілик «Я і Фелікс» вийшов на Netflix. Стрічка знята за мотивами книжки «Хто ти такий?» письменника та військовослужбовця Артема Чеха.

Український фільм «Я і Фелікс» вийшов на Netflix-Фото 1

Український фільм «Я і Фелікс» вийшов на Netflix. Відсьогодні стрічка доступна для перегляду на стримінговій платформі. Про це повідомили у Державному агентстві України з питань кіно:

«Фільм «Я і Фелікс» розповідає історію про дорослішання хлопця Тимофія у 90-х. У центрі сюжету — його стосунки із сімʼєю, друзями, першим коханням і з колишнім контррозвідником Феліксом, який служив під час війни в Афганістані».

«Я і Фелікс» — повнометражний ігровий дебют української режисерки Ірини Цілик. Стрічка знята за мотивами книжки «Хто ти такий?» українського письменника та військовослужбовця Артема Чеха, чоловіка режисерки. Цей роман переміг на літературній премії Книга року ВВС-2021. 

У ролі Фелікса знявся український письменник і поет Юрій Іздрик. Восьмирічного хлопця Тимофія зіграв Андрій Чередник — син режисерки Ірини Цілик. В інших ролях — Володимир Гладкий («Дільничий з ДВРЗ»), Андрій Ісаєнко («Щедрик», «Кіборги», «Захар Беркут»), Анастасія Карпенко («Як там Катя?», «Лікар Ковальчук»).

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: «Я і Фелікс»

Читайте також: ДОКУМЕНТАЛЬНА СТРІЧКА «ДОВГА ДОБА» ВИЙДЕ НА NETFLIX

Статьи по теме