Чого бояться жінки: 5 головних страхів
Кожна жінка ‒ це джерело могутньої сили, великодушності, енергії життя, витонченої краси та ні з чим незрівнянної ніжності.
Її не можна зрозуміти, не дізнавшись про те, що криється у її люблячому серці, яке здатне витримати будь-який шторм життя. Часом, вона боїться зізнатися комусь в тому, що її душа тліє, а лише продовжує струшувати з себе їдкий попіл, замітаючи сліди від стискаючого груди болю. Що ж її лякає: людський осуд, гірке зізнання, чи оголення душі, яка сховалася за яскравим одягом для маскування? Коли страх охоплює кожну клітинку жіночого тіла, яке здригається від будь-якого шороху, то сказати правду, прохаючи про допомогу, стає все складніше. Оскільки вона вже знаходиться у його полоні, який міцно охопив її своїми лещатами. І хоча всі говорять про популярну незалежність, внутрішню та зовнішню свободу, соціальну рівність між чоловіками та жінками. Та все ж, спершу варто знайти в собі сили для того, щоб побороти власний страх, звільнитися від того, що, неначе лютий звір, шматує тіло на куски та не дає зробити крок назустріч змінам.
Розглянемо 5 найчастіших страхів, з якими зіштовхується один на один середньостатистична жінка.
Страх протистояти чоловічій силі
Якщо чоловік, хоча б раз у житті, підійняв на жінку руку, то ймовірність того, що це може повторитися знову, досить висока. В такі моменти, кожна жінка відчуває себе слабкою, приниженою, фізично та морально пригніченою. Далеко не кожній вистачає сили відчайдушно піднятися на ноги, і сказати: «Я жінка, яка цінує, поважає себе, та не готова терпіти такого відношення». Більша частина слабкого полу замовчує, терпить знущання, прикриваючись любов‘ю, якої, досить часто, не існує. Коли глядачами цього всього стають ще й діти, то понівечених душ у світі стає все більше, а психологічні травми несуть суттєвий вплив на їхнє подальше життя.
Читай также: Ода к радости: 20 самых красивых песен о любви
Страх залишитися наодинці з собою
Коли день за днем, протягом років, жінка була повноцінним членом родини, в якій можна було розраховувати на сильне чоловіче плече та «якусь» опору. То в один момент, відмовитися від цього досить непросто. Навіть, якщо ці відносини і не були ідеальними, звичка досить часто перемагає над здоровим глуздом. Жінка боїться зізнатися, перш за все, собі в тому, що їй страшно залишитися наодинці з собою. Добре, якщо ключовою проблемою не являється житло. Бо, як правило, для багатьох це стає вагомим приводом для того, щоб лишитися. Найболючішим у цьому випадку є те, що кожен наступний день ‒ це, неначе, катування, себе ж: на витримку, терпіння та відсутність почуттів.
Страх минулого руйнує теперішнє
Іноді, так трапляється, що знаходячись у постійних та щасливих відносинах, жінка боїться їх втратити через те, що має «сумне» минуле. І коли, здавалося б, зараз все складається так, як вона хотіла, їй не дають спокою тривожні думки, які впливають на її загальне самопочуття та існуючі відносини. В даному випадку, варто завжди зважати на те, що перебуваючи під одним дахом зі свідомим чоловіком, який обрав саме вас супутницею свого життя, варто жити теперішнім. Адже саме такою він вас знає, і йому байдуже на ваше минуле. Немає людей, які б не вчиняли помилок, немає такої ситуації, з якої б не знайшовся вихід та пояснення причини її виникнення.
Читай также: 3 (не)очевидных лайфхака в резюме, которые помогут попасть на работу мечты
Страх бути гіршою за когось
З самого дитинства, кожна дівчинка чула від своїх батьків про те, що: «Варто добре вчитися та гарно себе поводити». Таким чином, їй здавалося, що якщо вона буде цього дотримуватися, то її будуть любити та поважати. Ставши дорослою, думка про те, що любов та повагу варто «заслуговувати» так ніде і не ділася. З одного боку, наче все вірно. Коли надаєш перевагу людям, обставинам чи роботі, то завжди отримуєш від цього місце у суспільстві, вирішення проблем, фінансові здобутки. Та грубою помилкою є робити все це заради когось, задовольняючи чиїсь потреби, нехтуючи своїми. Бути собою, вважається, безпрограшним вибором сьогодення. Не гіршою, не кращою, а 100 відсотковим оригіналом самого себе, виконуючи свою життєву місію та реалізуючи свій потенціал. Ось в чому варто не боятися зізнатися для того, щоб прожити своє, а не кимось нав‘язане, життя.
Страх бути не прийнятою суспільством
Якщо ми досягли такого рівня, коли жінка має таке ж право голосу, як і чоловік. То ніхто вже не рахується з тим, хто досяг кращих здобутків у житті: чоловік чи жінка? Справа в усвідомленні того, що ми дійсно живемо в ті часи, коли жінка має всі можливості для самовираження себе, як особистості. Але існують жінки, які все ж бояться зізнатися собі в тому, що вони мають амбітні цілі, які, часом, йдуть в розріз з цілями чоловіків. Вони порівнюють себе з іншими, вважають недосяжним те, що є очевидним, бояться бути не прийнятими суспільством. Ціна перемоги завжди високо цінується, але має свої ризики. Тому, варто зробити вибір: подолати страх, відстояти свої інтереси, чи слідувати чужим шляхом, по давно прокладеним стежкам. Жінка завжди залишається жінкою, які б ідеї вона не втілювала в життя, та яке б місце не займала у суспільстві.