Чоловік говорить: актор Андрій Ісаєнко

Редагувати переклад
Ми добре знаємо пам'ятаємо Андрія Ісаєнко за фільмами "Кіборги" та "Щедрик". Одна з останніх ролей Андрія - комедійна в сімейному фільмі «Велика прогулянка», що мав вийти в український прокат 24 лютого 2022-го, але плани зірвали ворог та повномасштабна війна, що розпочалась того ж дня. З 5 жовтня на великих екранах ми зможемо оцінити нову картину, бо творці фільму певні, що комедія на часі, адже гумор — дієва зброя, завдяки якій ми вистояли й продовжуємо щоденну боротьбу. А поки ми розпитали актора про важливе і не дуже, про творче та особисте.
Андрій Ісаєнко актор

Фото: instagram.com/isaenko_andrii. Автор: Enis Yücel

Яким повинен бути «справжній чоловік»?

Мені здається що справжній чоловік має бути чесним,відповідальним та турботливим.

Які життєві уроки дали вам батьки?

Мої батьки і загалом моя родина  навчили мене бути доброю людиною. Я дякую їм, що завжди при будь-яких обставинах була присутня доброта. Доброта від батьків, бабусі, дідуся. Це найголовніше, що є у моєму житті.

У вас був поворотний момент, після якого можна ділити життя на «до» і «після»?

Якщо говорити після школи — це тоді, коли я вступив на актора. Якщо говорити період навчання в університеті, то це прихід на наш курс викладачки Фріган Любов Іванівна, яка змінила моє ставлення до професії. Я полюбив акторство завдяки їй. А, якщо після університету, то це початок роботи в театрі Драми та Комедії. А потім “Кіборги” — кіно, яке принесло славу в Україні.  А якщо про особисте життя, то це зустріч з дружиною, а потім народження дитини.

Що найбільше вас драйвить: в житті, роботі, стосунках?

В житті найбільше робота, якби це дивно не звучало. Це і хоббі, і робота і життя. В роботі дравлять виклики, перепони, що треба подолати і зробити себе на крок краще. Ти вчишся їздити верхи, або махати шаблею, або емоційно вирішувати сцени, ролі — це драйв в роботі. В стосунках найвищий драйв — це кохання. Такий драйв що ух!

Як вам здається, ви вже знайшли себе?

На свої 36 років я знайшов себе. Я роблю те, що мені подобається і кайфую від процесу. Далі — буде видно, може мені ще чогось хочеться.

Якими критеріями ви вимірюєте успіх?

Успіх я вимірюю якістю.

Андрій Ісаєнко

Фото: instagram.com/isaenko_andrii. Автор: Olesya Morgunets-Isaenko

Як виглядає ваш стандартний день?

Всі мої дні різні. Буває зранку ти їздиш по волонтерським справам, буває просто встаєш і ведеш дитину в садочок або, якщо вся сім’я вдома, то встаєш, готуєш сніданок. Є репетиції, вистави. День залежить від зайнятості і потреби чогось. Основною зайнятості, роботи на цілий день немає.

Які якості партнера для вас важливі?

Для мене важлива чесність. І в житті, і на сцені.

Яка людина ніколи не буде з вами поруч?

Зі мною ніколи не буде людини, яка живе тільки заради себе.

Яка матеріальна річ – найцінніша для вас та чому?

Матеріальна річ, яка мені дорога — це квартира. Бо це наша берлога, де є світло нашої родини. Це зараз для мене найважливіше.

Що ви вважаєте в житті найбільш важливим? Що найменш важливим?

Найбільш — здоров’я і благополуччя моєї родини. Найменш — все інше. Якщо глобально, то найважливіше — перемога України. Щоб Україна жила і була крутою європейською державою

Який антивоєнний твір ви вважаєте геніальним?

Можливо мої слова будуть банальними і стереотипними, але це “1984” Джорджа Орвелла, бо це твір, який відображає наше сьогоденні і, на жаль, є актуальним.

Читайте також: «Я, НІНА» — ЦЕ НЕ УТОПІЧНА ІСТОРІЯ, ПІСЛЯ ЯКОЇ ХОЧЕТЬСЯ ПОВІСИТИСЯ. ЯК РАЗ НАВПАКИ: ХОЧЕТЬСЯ ПОВІСИТИСЯ – ДИВІТЬСЯ НАШЕ КІНО!»: ЩИРЕ ІНТЕРВ’Ю ТЕЛЕВЕДУЧОЇ ЯНІНИ СОКОЛОВОЇ 

Статьи по теме