Чоловік говорить: етно-співак KOZAK SIROMAHA

Редагувати переклад
KOZAK SIROMAHA — український співак етно стилю. Сьогодні музикант представив свій новий трек "Світ Різнокольоровий”, у якому виспівує красу навколишнього світу та підкреслює важливість любові у порівнянні з матеріальними благами. Про важливе та другорядне він розповів в інтерв'ю Marie Claire.

Чоловік говорить: етно-співак KOZAK SIROMAHA-Фото 1

Яким повинен бути «справжній чоловік»?

Я вважаю, що справжній чоловік має бути люблячим, вірним та турботливим. А також відповідальним. Це важливо і для чоловіка, і для жінки.

Особисто я несу відповідальність перед собою і перед Богом, і від цього з’являється так званий “побічний ефект” — відповідальність й перед іншими людьми. Відповідальності не можна уникати, бо якщо особистість так робить, то це означає, що вона знаходиться на тваринному рівні. Тож, я переконаний, що не треба й навіть заводити стосунки, якщо людина безвідповідальна, адже треба розуміти, як існувати у цьому світі, та (можливо, це й банально), чим годувати сім’ю.

Які життєві уроки дали вам батьки?

Найголовніший урок – завжди тримати честь. 

У вас був поворотний момент, після якого можна поділити життя на «до» і «після»?

Дуже важко згадати такий момент, бо живу тільки у теперішньому часі, як-то кажуть “тут і зараз”. Для таких спогадів мені треба робити регресію.

У моєму житті існує багато “до” та “після”.  Але, певно, це момент, коли страх мене відпустив, і я став козаком, пройшов навчання та почав жити за покликом душі. 

Що найбільше вас драйвить: в житті, роботі, стосунках?

Драйвить? (Cміється.) Я недурно заряжаюсь від козацьких знань та секретів, які дають мені все, що треба для життя та щастя. Також надихають люди, що є навколо.

У роботі це найперше можливість розвитку, практика та прокачка знань. Адже сила є у дії та постійному самовдосконаленні.

А у стосунках – це прості речі, як прояви щирості, відданості, а також діти і жінка, які є моїми партнерами по життю.

Як вам здається, ви вже знайшли себе?

Я точно можу сказати, що я знаю, хто я. Але вважаю, що знайти себе неможливо. Можливо лише тільки усвідомити себе та діяти по своїй природі та по своїм якостям.

Якими критеріями ви вимірюєте успіх?

Глибиною самопізнання та його реалізацією.

Чоловік говорить: етно-співак KOZAK SIROMAHA-Фото 2

Як виглядає ваш стандартний день?

Через те, що я став артистом, у мене немає стандартних днів. Творча людина живе поза стандартами.

Але якщо говорити про звичну рутину, то вона складається з підйому о 3 ранку, молитвенних обрядів перед сходом сонця та обливанням холодною водою у будь-яких умовах. Я маю приймати омовіння кожного дня, а протягом доби приймаю тільки харч після молитви з родиною.

Як тільки сонце заходить, намагаюсь лягти спати, щоб рано піднятись. І дітей так само вчу своїм прикладом.

Які якості партнера для вас важливі?

Партнера? Побійтесь Бога! Найголовніше для мене — мої якості. Усе інше – це той самий побічний ефект. Адже це ми співпрацюємо з людьми, а всі інші – то вже додаток до нашої життєвої дії. 

У стосунках для мене у пріоритеті відданість.

Яка людина ніколи не буде з вами поруч?

Мертва.

Яка матеріальна річ – найцінніша для вас та чому?

Матеріальні речі цінності для мене не мають, це сміття. Найдорожче – це  тільки свідома людська форма. Це шанс на життя, який дається кожному.

Що ви вважаєте в житті найбільш важливим? Що найменш важливим?

Найважливіше – знання про те, хто ми є, яка наша природа та яка її цінність. А також реалізовані особистості навколо.

Найменш важливе, як я казав у минулому питанні, це матеріальне. 

Який антивоєнний твір ви вважаєте геніальним?

Є кілька творів, які змінили мій погляд на війну, людство та життя загалом, це — “Кобзар” Тараса Шевченко, “Шлях воїна” Карлоса Кастанеди, “Книга Велеса”, Біблія, Коран, Бгаґавад-ґіта як вона є.

Статьи по теме