UA
RU

Чоловік говорить: продюсер та інфлюенсер Петро Заставний 

Редагувати переклад

Петро Заставний — інфлюенсер, продюсер гурту TVORCHI, ресторатор та автор подкасту «ФОП 3-ї групи».

Редакція Marie Claire спеціально для рубрики «Чоловік говорить» розпитала в Петра про успіх, поворотні моменти в житті та пошук себе.

Чоловік говорить: продюсер та інфлюенсер Петро Заставний -Фото 1

Яким повинен бути «справжній чоловік»?

Чоловік має бути щасливим і всебічно розвиватись. Але це тільки моє бачення «чоловіка» і те, як я хочу розвиватись. Бо у XXI столітті фраза «повинен бути» сприймається в негативному ключі, причому як стосовно жінок, так і чоловіків.  

Які життєві уроки дали вам батьки?

Дуже важко виділити якісь конкретні уроки, бо батьки закладають усю базу принципів для своїх дітей. Якщо виділити перше, що спало на думку, то це «якщо будеш мало працювати, то не досягнеш успіху». 

У вас був поворотний момент, після якого можна ділити життя на «до» і «після»?

Звичайно, але точно не один. Якщо говорити про бізнес, то це, мабуть, перший успішний ресторан. Як тільки я побачив як щось, що було лише ідеєю в моїй голові, через півроку вже працює в реальності, одразу підсів на цей процес створення нових проєктів. Тепер важко зупинитися!

Чоловік говорить: продюсер та інфлюенсер Петро Заставний -Фото 2

Що найбільше вас драйвить: в житті, роботі, стосунках?

Втілювати в життя ідею, яка з’являється в голові. В такі моменти відчуваю, що можу все, і це додає сил рухатись вперед. Але це палка з двома кінцями. Деколи хочеться трішки зупинитись і відпочити, щоб не вигоріти. Але нова ідея в голові та думка, що хтось може реалізувати це швидше, смикають і змушують не зупинятись. Інколи навіть без мого усвідомленого бажання.

Як вам здається, ви вже знайшли себе?

І так, і ні. Я можу займатись, наприклад, створенням нового треку з TVORCHI. Потім в один момент перегоріти й думати: для чого це все? Тоді перемикаюся та знаходжу себе в інших проєктах. 

Якими критеріями ви вимірюєте успіх?

В сучасному світі є універсальний метод вимірювання успіху — це гроші. Не просто так, коли бізнес заробляє гроші, його називають успішним проєктом. 

Ну і ще один важливий елемент — на скільки те, чим я займаюсь, робить людей навколо щасливими. 

Чоловік говорить: продюсер та інфлюенсер Петро Заставний -Фото 3

Читайте також: Small Talk: телеведучий Єгор Гордєєв про власний досвід волонтерства

Як виглядає ваш стандартний день?

В мене немає стандартного дня, якщо чесно. І це продиктовано частково тим, що у нас з дружиною різні бізнеси. Тому одного дня ми можемо займатись підбором тканин для бренду COOSH, а наступного я можу весь день знімати подкаст з друзями, працювати в ресторанах чи робити ремонт в новому приміщенні. 

Які якості партнера для вас важливі?

Розуміння. 

Яка людина ніколи не буде з вами поруч?

Цікаве запитання. Є якості в людях, які точно мене дуже відштовхують. Наприклад, коли людина обманює чи краде. Таким не місце ні в моєму близькому оточенні, ні в жодному з моїх проєктів. 

Чоловік говорить: продюсер та інфлюенсер Петро Заставний -Фото 4

Яка матеріальна річ найцінніша для вас та чому?

Тут відповідь очевидна — це телефон. Але дорогий він у переносному значенні. Там збережено багато моментів з життя: від фотографій народження сина до старого застосунку для бронювання автобусів з першої спільної подорожі з дружиною.

Що ви вважаєте в житті найбільш важливим? Що найменш важливим?

Людське життя для мене є найбільш важливим. 

Який антивоєнний твір ви вважаєте геніальним?

Розповідь мого дідуся про участь у Другій світовій війні та життя після неї. Геніальність в тому, що пройшли десятки років, а нічого не змінилось. Ми зараз воюємо з таким же злом, проти якого боровся мій дідусь і 70 років тому. Про це я записав окремий випуск подкасту

 

Статьи по теме