UA
RU

Де у Києві зіграти у петанк

У Києві відкрили майданчики для гри в петанк. Усі бажаючи можуть зіграти в цю спортивну гру у парках «Орлятко», «Нивки» та Куренівському парку.

Де у Києві зіграти у петанк-Фото 1

Майданчики для гри в петанк відкрили 24 травня — у Європейський День парків. У Київській міській державній адміністрації роблять ставку на цю гру:

«Одна з ініціатив – відкриття у київських парках майданчиків для гри в петанк. Це традиційний французький спорт, який чудово підходить для сімейного дозвілля, адже грати у нього можуть усі, незалежно від віку».

Де у Києві зіграти у петанк-Фото 2

Петанк — родом із Провансу. Сучасний петанк виник у 1907 році. Ця гра популярна в Європі. Тут дуже прості правила: стоячи всередині кола, треба кинути металеві кулі якомога ближче до маленької дерев’яної кулі (кошонет або поросятко). Мета — набрати більше очок ніж команда суперників. Цей спорт не має протипоказань. Петанк не навантажує, тут мінімальний ризик травмування. Серед переваг гри — тренування концентрації, зміцнення соціальних зв’язків, бо гарти треба групою. А також зменшення стресу та тривожності, що дуже важливо в наш час. 

Де у Києві зіграти у петанк-Фото 3

Майданчики для гри в петанк відкрили в парку «Орлятко» (Солом’янський район), парку «Нивки» (Шевченківський район) та Куренівському парку (Подільський район). Доступ до майданчиків — абсолютно безкоштовний. Кожен бажаючий зіграти може отримати необхідне спорядження під заставу. Для цього треба звернутися до відповідальної особи, контакти якої зазначені на стенді біля майданчику. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Київська міська державна адміністрація

Читайте також: 6 ПРИЧИН ЗАЙМАТИСЯ СПОРТОМ, ЯКІ НЕ ВКЛЮЧАЮТЬ СХУДНЕННЯ

 

 

 

Статьи по теме