UA
RU

Depeche Mode випустили новий альбом Memento Mori

Редагувати переклад

24 березня вийшов новий альбом Depeche Mode. Memento Mori став першим студійним альбомом групи, який вони записали після смерті клавішника Енді Флетчера. 

Depeche Mode випустили новий альбом Memento Mori-Фото 1

Енді Флетчер помер 26 травня 2022-го, у віці 60 років. Його колеги Дейв Гаан та Мартін Гор були шоковані передчасною смертю свого друга. За десять місяців вони випустили альбом Memento Mori, взявши за назву крилату фразу: «Пам’ятай про смерть».

Depeche Mode випустили новий альбом Memento Mori-Фото 2

 

Memento Mori став 15-тим студійним альбомом Depeche Mode і першим, записаним у складі з двох учасників — Гаана та Гора. До альбома увійшли 12 композицій: My Cosmos Is Mine, Wagging Tongue, Ghosts Again, Don’t Say You Love Me, My Favourite Stranger, Soul With Me, Caroline’s Monkey, Before We Drown, People Are Good, Always You, Never Let Me Go, Speak To Me. Всі композиції відображають відчуття і настрій учасників групи — від параної й одержимості до катарсису й радості.

Раніше Depeche Mode представили кліп на пісню Ghosts Again. Його зняв Антон Корбейн. Він же й створив обкладинку і оформив новий альбом. Вокаліст Дейв Гаан розповів, що для нього означає ця композиція:

«Для мене Ghosts Again просто відображає цей ідеальний баланс меланхолії та радості».

 

Depeche Mode випустили новий альбом Memento Mori-Фото 3

Проте Мартін Гор прокоментував вихід кліпу з гумором:

«Ми нечасто записуємо пісню, яку мені просто не нудить слухати. Я радий, що можу нею поділитися».

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Instagram / Depeche Mode, Anton Corbijn

Читайте також: МУЗАРХІВ. ІРИНА БІЛИК «ОМА»: НАЙНЕДООЦІНЕНІШИЙ АЛЬБОМ СПІВАЧКИ