UA
RU

Музархів. Ірина Білик «ОМА»: найнедооціненіший альбом співачки.

Редагувати переклад
Нещодавно україномовний альбом співачки «ОМА» відзначив своє 23-річчя. Цікаво, що шостий альбом у творчому житті Ірини Білик став своєрідним камбеком на сцену. Адже, за її словами, після народження сина не раз чула фрази: «здулася», «зірка погасла», «нічого нового вже не буде». Разом з МУЗВАР пригадуємо як це було.

Музархів. Ірина Білик «ОМА»: найнедооціненіший альбом співачки.-Фото 1

Артистка вкотре неочікувано для усіх постала у новому образі. Білик порівнювали навіть з французькою співачкою Мілен Фармер. У повністю авторському лонгплеї пані Ірина максимально відійшла від канонів та попправил і півтора року творила його для себе. Однак за словами артистки, цей альбом слухачі недооцінили, адже хотіли бачити її щасливою та усміхненою, а на той час на душі був смуток. Можна припустити, що саме через це майже усі кліпи цієї ери відсутні на офіційному YouTube-каналі співачки.

Цікаві факти про альбом:

  • Назва «ОМА», за словами Білик, це про стан «коли тобі дуже класно». Лід-синглом альбому стала пісня «Вибачай», кліп на яку відзняв провідний кліпмейкер того часу — Макс Паперний.

  • У однойменному турі бек-вокалісткою співачки була тоді ще нікому не відома вокалістка Гайтана Ессамі, вона ж Гайтана.
  • У 2016 році, у день народження Білик, співак ALEKSEEV випустив кавер на титульний трек альбому — «ОМА», аргументуючи це тим, що свого часу слухачі були не готові до такого музичного посилу співачки.

  • Цікаво, що у нульових критики схвально оцінили «ОМА», підкресливши ріст та прогрес співачки. Журналісти респектували пошуку змісту та форми, відзначивши лірику та різноплановість робіт. Тут тобі й рок, і акустика і навіть госпел. Хоч співачці й дорікали за надмірну dark-тематику платівки.
  • Шкода, але успіх, на який розраховувала співачка з командою, не стався: диски продавалися погано, хоч і тур минув з аншлагами, хоч і обмежився він лише заходом України. Згодом Білик запише польський альбом, а потім і останній український, вже зі звичним попзвучанням і гламурним віжуалом. Ну, а потім розпочнеться російськомовний період…

Читайте також: JAMALA СТАЛА ПЕРШОЮ УКРАЇНСЬКОЮ АМБАСАДОРКОЮ EQUAL ВІД SPOTIFY 

Статьи по теме