UA
RU

Jamala стала першою українською амбасадоркою EQUAL від Spotify

Співачка Jamala стала першою українською амбасадоркою EQUAL від Spotify. Цей проєкт створено на підтримку боротьби жінок за свої права у музичній індустрії. 

Jamala українська амбасадорка EQUAL Spotify

Проект EQUAL від стримінгового сервісу Spotify створений для того, щоб підтримувати рівні можливості у глобальній індустрії музики. Spotify складає музичні добірки EQUAL та організує сестринські програми, які транслюються у 187 країнах світу. Тепер це — в Україні. 

Jamala українська амбасадорка EQUAL Spotify

Цьогоріч Spotify обрав першу українську амбасадорку для глобального плейлиста EQUAL Ukraine. Нею стала співачка та авторка пісень, переможниця «Євробачення-2016» Jamala . Вона також брала участь у створенні плейлистів. За її рекомендації сюди потрапили найсильніші українські співачки. 

У музичній добірці EQUAL Ukraine крім пісень Jamala є твори Онука, Kola, The Hardkiss, Alyona Alyona, «Тонка», Аліни Паш, Jerry Heil, Dorofeeva, MamaRika, Go_A, Христини Соловій, Тіни Кароль, Pur:Pur, Krutь, «Один в каное», Tayanna, Злати Огневич, Mari Cheba та інших. 

Jamala українська амбасадорка EQUAL Spotify

Співачка прокоментувала подію:

«Будь-яке право в житті я виборювала — бути собою, творити. Але тепер я, як і тисячі жінок в Україні, борюсь за право жити у себе вдома. Сьогодні ми є прикладом одна для одної, зразком витримки й незламності. Саме тому честь бути амбасадоркою EQUAL я хотіла б розділити з кожною українською жінкою, яка попри ракетні обстріли й блекаути так безстрашно бореться за свободу жити у вільній країні, де голоси усіх українок звучать на рівних».

Новий плейлист вже доступний для користувачів Spotify.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Instagram / Jamala

Читайте також: МИ НЕ МОЖЕМО ЗАБУТИ, ХТО МИ Є: ЯК УКРАЇНСЬКІ ЖІНКИ ПОЧИНАЮТЬ БІЗНЕС У НЕЗНАЙОМОМУ МІСТІ

Статті на тему