UA
RU

Фільм «Довбуш» зʼявиться на Netflix

Редагувати переклад

Український історичний фільм «Довбуш» зʼявиться на Netflix. Стрічка буде доступна на стримінговій платформі з 29 грудня. 

Фільм «Довбуш» зʼявиться на Netflix-Фото 1

Український історичний фільм режисера Олеся Саніна «Довбуш» покажуть на Netflix. Стрічка з’явиться з на стримінговій платформі 29 грудня. 

Фільм «Довбуш» зʼявиться на Netflix-Фото 2

«Довбуш» став наймасштабнішим українським фільмом. Зйомки проходили у реальних історичних об’єктах. Та у різних куточках України — Києві, Львівській області, Тернопільській області, Карпатах. Під час виробництва було задіяно найбільшу кількість каскадерів і акторів масових сцен. Одночасно у знімальному процесі було залучено сотні учасників. Для акторів було зшито понад 1000 костюмів, у команді працювали 3000 костюмерів. Бюджет стрічки склав 120 млн грн. Також «Довбуш» став найкасовішим українським ігровим фільмом року. Після четвертого прокатного вікенду стрічка зібрала 43 141 437 грн бокс-офісу. 

Фільм розповідає історію братів Довбушів. Події відбуваються в Карпатах на початку 18 століття, під час жорстокого правління польської шляхти. Як зазначили в Державному агенстві України з питань кіно, це — історія про незламність та відстоювання свободи на тлі буремних подій. Та кіно, яке покликане об’єднати всіх небайдужих до Батьківщини.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: «Довбуш»

Читайте також: ФІЛЬМ «ЩЕДРИК» ПОКАЖУТЬ НА NETFLIX

Статьи по теме