UA
  RU

  Free Leleka: як символ лелеки став способом збору коштів для України

  Редагувати переклад

  Україна зараз на порозі гуманітарної катастрофи. Сотні будинків зруйновані, багато людей досі бомбардує російська армія. Щоб допомогти нашій країні, об’єднуються не лише її громадяни, а й інші народи.


  Командою з двох українок, маркетологині зі Словенії та розробника з Іспанії був створений mint-to-donate проект “Free Leleka”. Його головною метою є збір коштів з продажу NFT та їх передача до однієї з головних благодійних організацій, яка наразі активно допомагає жінкам та дітям, що залишилися в Україні.

  Free Leleka: як символ лелеки став способом збору коштів для України-Фото 1


  Ідея проекту виникла у дівчини, яка прихистила у своїй домівці двох українських дівчат, що втекли від війни. До них приєднався друг з Іспанії, який допоміг з технічною частиною і розробкою сайту. Спільним бажанням команди було створити щось важливе та корисне для України в ці важкі часи, і їм це вдалося.

  Команда розробила 10 000 унікальних NFT-зображень лелеки OpenSea — народного символу України. Чому саме лелека? Для більшості українців цей птах асоціюється з радісним і щасливим життям. А всі ми віримо, що Україна – це саме та країна, на горизонті якої — чудове та світле майбутнє.

  100% продажів безпосередньо надходитиме до благодійної організації «Твоя опора». Зараз фонд допомагає українцям гуманітарною допомогою, ліками та продуктами для тих, хто цього особливо потребує. Придбавши Free Leleka, ви отримуєте унікальне NFT зображення та змогу прослідкувати через систему блокчейн, куди саме надійдуть благодійні пожертви.


  Читайте також: Проєкт «Паляниця»: Жанна Кадирова представила виставку в закарпатському селі

  Офіційний запуск NFT колекції відбувся у неділю 3 квітня.

  Безумовно, кожен з нас може вплинути на ситуацію в країні, проте об’єднавшись разом ми можемо подолати будь-які перешкоди на шляху до перемоги.  Статьи по теме