UA
RU

Гелловін на гіпершоу «МАСКА»: Володимир Остапчук налякає своїм образом Настю Каменських

Редагувати переклад

Цієї суботи, 30 жовтня, о 21:00 в ефірі каналу «Україна» вийде другий випуск найпопулярнішого на українському телебаченні шоу «МАСКА», у якому глядачі познайомляться із другою сімкою таємничих учасників. Та в цьому ефірі новий неймовірний образ продемонструє і ведучий шоу Володимир Остапчук, який перевтілиться у маніяка-вбивцю Фреді Крюгера.

Гелловін на гіпершоу «МАСКА»: Володимир Остапчук налякає своїм образом Настю Каменських-Фото 1

Глядачі каналу «Україна» з нетерпінням чекали на нові образи ведучого у другому сезоні грандіозного шоу «МАСКА». Сам Володимир до останнього тримав їх у секреті – недарма ж це шоу найзагадковіше на українському ТБ. Та сьогодні час настав, і Остапчук готовий показати своє перше вражаюче перевтілення сезону – у новому випуску масштабного проєкту Володимир перетвориться на моторошного персонажа фільму «Кошмар на вулиці В’язів» Фреді Крюгера.

Читай также: О пользе медитации: Влад Задирака, целитель (цигун-медитация)

«Насправді не такий я вже і страшний – ну гляньте на мене, – каже Володимир Остапчук і пригадує, як на зйомках «МАСКИ» жартував з колегами, мовляв, нарешті він без гриму. – Створення цього образу зайняло аж 4 години. Спочатку мені на голову одягли спеціальну штукенцію з матеріалу, який нагадує гуму. Це все нереально пітніє, тому мені в «голові» зробили вентиляцію, щоб було трохи легше. Після цього на обличчя почали наносити такий пластичний матеріал на кшталт силікону. Процес, звичайно, дуже копіткий, я навіть не уявляю, як люди знімаються в кіно і кілька місяців ходять з таким гримом. Це ж просто інше обличчя!»

Гелловін на гіпершоу «МАСКА»: Володимир Остапчук налякає своїм образом Настю Каменських-Фото 2

Цим перевтіленням ведучий неабияк злякав зіркових детективів, особливо вразливою виявилась NK | Настя Каменських. Виявляється, з цим персонажем у неї пов’язані не найприємніші спогади. Що саме так нажахало співачку?

Дивіться новий випуск найзірковішого і найзагадковішого на українському телебаченні шоу «МАСКА» вже 30 жовтня о 21:00 на каналі «Україна»!

Статьи по теме