UA
RU

Hey Guide презентує “Першу колекцію Великодньої окраси”

Редагувати переклад

Курований гід Києвом Hey Guide продовжує розпочату два роки тому роботу по поверненню традиційного святкового декору та ошатного стилю в домівки українців.

Напередодні Великодня, найголовнішого свята весняного циклу, вони презентують “Першу колекцію Великодньої окраси”.

Hey Guide презентує “Першу колекцію Великодньої окраси”-Фото 1

Весна здавна найочікуваніша пора у українців. З весною приходить тепло, все розквітає, після холодної зими з’являються перші плоди землі, а пізніше – і врожай. До Великодня готувались заздалегідь, адже це найголовніше свято весни, символ воскресіння, перемоги життя над смертю та очищення. Кожний історичний регіон України мав свої традиції, що могли різнитися. Але одне було незмінним – довгоочікуване відчуття радості. Таким є Великдень і цього року для країни – після найтемнішої та найскладнішої зими, яка величезними зусиллями мільйонів українців лишилась позаду.

Hey Guide презентує “Першу колекцію Великодньої окраси”-Фото 2

До “Першої колекції Великодньої окраси” увійшли кошики різних розмірів з села Іза, що є закарпатським центром лозоплетіння, сети наліпок для прикрашання яєць, медові свічки, солом’яні жайворонки – провісники весни. Окремою секцією представлений текстиль, виконаний зі старовинної домотканої тканини: скатертини, серветки та доріжки. Цю тканину команда Hey Guide декілька місяців збирала по всій країні, а далі реставрувала її до гарного стану.

Читайте також: Small Talk: художниця Марія Левитська про персональну виставку костюмів для Національного театру опери та балету України

Hey Guide презентує “Першу колекцію Великодньої окраси”-Фото 3

Всі речі з колекції об’єднує зірка Ружа – символ згортання та розгортання Всесвіту, один з найсвятіших символів людства в уявленнях українців. Тільки цього разу Ружа майорить золотим блиском, нагадуючи весняне сонце. Ружу дарують з побажанням любові та на щастя.

Придбати елементи декору з колекції “Перша колекція Великодньої окраси” можна на сайті.

_

Hey Guide – гід Києвом від бутикової комунікаційної агенції Public Kitchen. Проєкт розповідає про знакові, але непересічні місця столиці та околиць, та поділений на 4 категорії: See & Do, Eat & Drink, Escape та Shop. Кожна локація публікується разом з фоторепортажем та коротким описом від Насті Івченко та Жені Каганович, співзасновниць агенції Public Kitchen. Hey Guide покликаний афішувати Київ як туристичне направлення серед іноземців та культивувати любов до нього серед містян, ділячись автентичними та унікальними локаціями. 

 

Статьи по теме