Закрити
UA
Життя

Як почати і закінчити день, щоб не почуватися виснаженим

Поділись:

Незалежно від того, чи очікується у вас напружений понеділок або звичайний день тижня, візьміть на озброєння кілька порад, які допоможуть залишатися в тонусі і не почуватися виснаженим. 

 

Розтяжка прямо в ліжку

Замість того, щоб тричі переводити будильник, а потім у паніці збиратися на роботу, спробуйте розбудити себе невеликою зарядкою у ліжку. Ребекка Скотт із Центру комплексної епілепсії Нью-Йоркського університету Лангоне займається дослідженнями сну. Вона зазначає, що будь-які рухи під час пробудження здатні активувати роботу мозку. Такий спосіб допомагає прокидатися повільно та комфортно. 

Читайте також: Відомі жінки розповіли про свою ранкову рутину

posts-to-db-Фото 1

Макіяж без поспіху

Що може бути гіршим, ніж наносити макіяж за п’ять хвилин або по дорозі на роботу? Пощастило, якщо у вас своя машина, а от у громадському транспорті таке не перевернеш. Введіть у звичку неспішні ранкові ритуали, які допоможуть упоратися із занепокоєнням та налаштуватися на добрий день. Під час макіяжу, наприклад, не поспішайте, а насолоджуйтеся процесом: сядьте, увімкніть на фоні музику чи серіал та розслабтеся.

Читайте також: 5 речей, які заважають вашій продуктивності

Перші дві години після пробудження – надпродуктивний час

Перші дві години після пробудження – ідеальний час, щоб зробити щось важливе, адже цей період може бути найпродуктивнішим за весь день. Замість того, щоб сидіти в соцмережах, виберіть дві справи, яким ви можете приділити час, і виконайте їх. Ви відчуєте себе продуктивним та зможете ще ефективніше працювати протягом усього дня.  

Особисті записи

Не обов’язково докладно описувати весь свій день, запишіть у блокноті чи нотатках телефону власні думки та все, що у вас на думці. Не завжди є можливість поговорити з кимось про переживання, а вивільнити їх допоможе такий спосіб. Регулярні записи допоможуть краще зрозуміти себе.

Читайте також: 6 ідей для емоційного перезавантаження

posts-to-db-Фото 2

Ділить свою роботу

Експерт з тайм-менеджменту та автор автор десяти книг про організацію Ронні Айзенберг радить розділяти роботу та приділяти час іншим сферам свого життя. Багато хто бере роботу додому або робить всі завдання вночі, але продуктивність це ніяк не підвищує. Не намагайтеся зробити все одразу, робіть перерви, адже вони можуть покращити продуктивність. 

Джерело фото: unsplash.com