UA
RU

Києво-Печерська лавра запровадила послугу «Єдиний квиток»

Редагувати переклад

У Національному заповіднику «Києво-Печерська лавра» запровадили послугу «Єдиний квиток». Вона дозволяє відвідувати заповідник протягом місяця. 

Києво-Печерська лавра запровадила послугу «Єдиний квиток»-Фото 1

Національний заповідник «Києво-Печерська лавра» запровадив послугу «Єдиний квиток». Цей абонемент дозволяє протягом місяця відвідувати сам заповідник. А також різні культурні заклади на його території. З «Єдиним квитком» можна оглянути Успенський собор та його виставкові зали. Побачити виставки «Князі Острозькі та європейський вимір української історії», «Лаврські печери від аскези преподобного Антонія до часів святителя Петра Могили», «…Але будуть відроджені у славі і силі», «Фрески церкви Спаса на Берестові 17 ст.», виставки мікромініатюр Миколи Сядристого. І потрапити на перший та третій ярус Дзвіниці, у Трапезну церкву з Палатою та у церкву Спаса на Берестові. 

«Єдиний квиток» включає й разове відвідування музеїв на території Лаври. Це Національний музей історії України (Скарбниця), Музей театрального, музичного та кіномистецтва України, Національний музей декоративного мистецтва України, Музей книги і друкарства України. Абонемент дає право на одне відвідування кожного музею протягом своєї дії. Вартість абонемента — 610 грн.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Національний заповідник «Києво-Печерська лавра»

Читайте також: У МУЗЕЇ ХАНЕНКІВ ВІДКРИЛАСЯ ВИСТАВКА ЖИВОПИСУ «ГААГА — КИЇВ»

Статьи по теме