UA
RU

Книжки для відпустки

Редагувати переклад
Сезон відпусток у самому розпалі, а ви ще досі не знаєте, яку книгу взяти з собою на відпочинок? Вмощуйтеся зручніше, беріть ручку й блокнот і приготуйтеся занотовувати поради від Книжкового сомельє!
Книжный обзор

Валя, Книжковий сомельє

«New Map Italy» Herbert Ypma. Thames&Hudson

Італі меп

Погодьтеся, сучасному туристу легко загубитися серед різноманіття готелів, ресторанів, музеїв й обрати саме те місце, яке лишить по собі тонну приємних вражень. Отож, щоби полегшити життя мандрівникам сонячної Італії, Герберт Іпма потурбувався і склав абсолютно новий, нетиповий маршрут.

У цій книзі автор відповідає на такі питання: «Де зупинитися», «Де розважитися», «Де поїсти» і «Куди піти»: надаєте перевагу комфортному відпочинку в апартаментах чи може наважитеся заночувати під шлейфом діючого вулкана? А як щодо екскурсії до сільськогосподарських угідь Сицилії, де окрім смачної вечері й прохолодного келиху вина, зможете познайомитися з унікальною історією регіону?

«New Map Italy» по-новому відкриває кордони дивовижної Італії і заманює в свої естетично-автентичні місця!

«Спитайте Мієчку» Євгенія Кузнєцова. ВСЛ

Спитайте Мієчку

Сюжет цієї книги розповідає про двох дорослих жінок, сестер – Мієчку та Лілічку. Вони вирішують поставити на паузу свої проблеми, невирішені питання і втекти на літо в село до своєї майже сторічної бабусі Теодори. По приїзду дівчата вирішують садити гарбузи на експорт, розважати свою бабцю Тею, надаватися спогадам, сумним і веселим розмовам та, в цілому, насолоджуватися вечорами на терасі, під грушею-дичкою і яблунею, яка в будь-який момент може звалитися на будинок.

Одного дня до них, ні з того ні з сього, прилітає з Індії кузина Марта. Згодом з’являється колишній чоловік Лілічки і лишає їй «на літо» свою доцю – Люсю. Потім повертається на батьківщину мати Лілічки й Мієчки, донька Теодори – Марія. У результаті маємо 7 жінок, один старий будинок і теплий, затишний, рідний, пахучий момент «тут і зараз».

Книга повертає в дитинство, нагадує свободу літа, шелестить травами і гримить грозами. Євгенія Кузнєцова не перевантажує розповідь описами, пише максимально природно, смішно і з любов’ю.

«Що таке відпустка?» Юлія Лактіонова. Nebo BookLab Publishing

Що таке відпустка

Хочете дізнатися, що думають домашні улюбленці про ваші збори у довгоочікуваний відпочинок? Для початку – їм треба зрозуміти значення цього нашого людського слова «відпустка»! Тож, щоби знати, куди це зібралися господарі, собачо-котяча родина, на чолі з Маєчкою, з’ясовують «що до чого».

Це кумедна, добра, мила історія про чотирьохлапих, яка не лише змусить задуматися над значенням звичних нам слів, а й надихне дружніми відносинами головних героїв.

До того ж, серія книг про Маєчку створена на основі реальних подій. У ній розповідається про маленьку безпритульну собачку, якій пощастило знайти собі домівку. На наших очах із самотньої тваринки Майя перетворюється у повноправного члена сім’ї. Крім Майї героями книг стали ще п‘ять реальних собак та вісім котів, які проживають разом із нею в заміському будиночку у селищі поблизу Києва. Книги з цієї серії просякнуті позитивом, любов’ю до чотирилапих та описом їхніх кумедних звичок.

«Гра в пари» Ханна Оренстейн. #книголав

Грабу в пари

 «Гра в пари» — мила, романтична історія про 22-річну Сашу. Вона має чудового хлопця, вірну подругу, знаходиться в постійному пошуку ідеальної роботи. І, здавалося б, у той момент, коли вже нагрянув відчай, вона знаходить прекрасну, раніше невідому їй, посаду шлюбної консультантки. Її завдання – вислуховувати волю клієнтів і шукати для них підхожого партнера. Ніби нічого складного, цікаво й натхненно. Хіба Саша могла й подумати, що ця робота переверне догори ногами всеньке її життя?

Ця книга читається легко, невимушено. Вона для тих, хто втомився від сумних, важких сюжетів. Тут атмосфера Нью-Йорку закручує читачів у сучасне, активне життя істинних мешканців цього мегаполісу, що мимоволі сам ніби втрапляєш на гамірні вулиці і поспішаєш на побачення із хлопцем з Тіндера.

Шукайте Валю, Книжкового сомельє, в YouTube на її каналі Книжковийсомельє або ж у книжковому бутику київського бару ZWEIG.

Фото надала автора; Link Hoang для Unsplash.

Читайте також: КНИЖКИ ДЛЯ ГАРНОГО НАСТРОЮ 

Статьи по теме