UA
RU

KURENI завершують сезон вечірок просто неба. Відомо, хто виступатиме цього тижня

Цей сезон для Куренів особливий. Ще рік тому це був традиційний ресторан української кухні, який сьогодні пережив повне переродження. Від перебудови всієї локації, перезапуску меню українських страв до трансформації в абсолютно новий простір, де об’єдналася різна музика і головне люди.

KURENI завершують сезон вечірок просто неба. Відомо, хто виступатиме цього тижня-Фото 1

Команда проєкту вирішила закінчити сезон так само красиво, як його і починала – великим івентом. З 30 вересня по 2 жовтня в Куренях пройде останній святковий вікенд. Курені не прощаються, Курені кажуть «до зустрічі!». Команда вірить, що всі знову зберуться з настанням тепла на вже улюблених схилах Дніпра.

KURENI завершують сезон вечірок просто неба. Відомо, хто виступатиме цього тижня-Фото 2

У програмі заплановано фінальний джазовий концерт на сцені «Пой сюди» з витонченим проєктом Fima Trio від піаніста із Нью-Йорку Фіми Чупахіна. Концерт відбудеться 30 вересня на третьому поверсі ресторану. До слова, це буде 49-й концерт на сцені молодої української музики. За це літо завдяки проєкту «Пой сюди», широка аудиторія відкрила для себе цілу плеяду нових, прекрасних, українських виконавців.

KURENI завершують сезон вечірок просто неба. Відомо, хто виступатиме цього тижня-Фото 3

У п’ятницю, 1 жовтня, головний танцпол зустріне великого гостя, якому під силу зробити останню вечірку такою, якою вона зможе запам’ятатися надовго. Loco Dice – діджей, який є одночасно основою і рушійною силою хаус та техно музики понад десять років. А у суботу, 2 жовтня, його підмінить ізраїльський проєкт Red Axes. Дует планує ставити фанк, в якому вони розбираються вкрай добре. Втім, вони добре розбираються і в постпанку, диско, хаусі, гаражному року і психоделічному техно.

Читай также: Уилл Смит объяснил, почему он отказывался сниматься в фильмах о рабстве 

KURENI завершують сезон вечірок просто неба. Відомо, хто виступатиме цього тижня-Фото 4

Крім гучних привозів в Куренях також зіграють ряд локальних артистів, серед яких Vova KLK, Roustam, Bambu, Pavel Plastikk та Philipp Markovich. А також буде працювати фудкорт ресторану української кухні та понад три бари.

KURENI завершують сезон вечірок просто неба. Відомо, хто виступатиме цього тижня-Фото 5

Святкувати в Куренях планують довго, весело і голосно. Так, щоб у кожного залишився свій спогад, який буде гріти нас до нової зустрічі.

30 вересня – 2 жовтня

Курені, Паркова дорога, 4

Квитки https://kureni.com 

Статьи по теме