UA
  RU

  Ліна Костенко зазвучала по-новому 

  Редагувати переклад
  Співачка ROXOLANA представила дебютний трек на вірш знаменитої поетеси.

  25 червня на всіх музичних платформах відбулась прем’єра пісні «Очима» української співачки ROXOLANA. Композиція стала не тільки яскравим дебютом виконавиці, але і початком великого арт-проєкту Ukraine Is, який поєднає сучасну музику і українську поезію. Для першого треку ROXOLANA  обрала вірш Ліни Костенко «Очима ти сказав мені: люблю».


  Ліна Костенко зазвучала по-новому -Фото 1

  «Музикою я займалась із самого дитинства. І коли потрібно було вчити вірші, я просто наспівувала їх у різних жанрах, від репу і хіп-хопу до соулу – так було набагато зручніше запам’ятовувати слова і рими. Тому я добре знаю, наскільки пластичною є українська поезія і як цікаво вона може звучати разом із музикою. Мені хотілося, щоб це відчуло якомога більше людей, — розповідає ROXOLANA. — Ідея записати окремий міні-альбом на слова відомих поетів існувала у мене давно, але реалізувати її «допоміг» карантин – я просто закрилась в студії і багато експериментувала з музикою і словами. Так і народився трек «Очима» на слова Ліни Костенко. Він по-справжньому літній, динамічний, але водночас — дуже ліричний, інтимний і надзвичайно світлий».


  ROXOLANA стала першою артисткою, з якою відомий продюсерський центр MAMAMUSIC починає співпрацю у якості музичного лейблу. 

  Ліна Костенко зазвучала по-новому -Фото 2

  Розвиток музичної індустрії дає можливість нам пробувати нові форми співпраці, — говорить засновник MAMAMUSIC, продюсер Юрій Нікітін. — Якщо раніше наша компанія працювала як менеджмент-структура з артистами (виключно своїми) у повному обсязі, то зараз ми відкриті для ринку і починаємо надавати весь перелік послуг з видання та просування музики українських виконавців. ROXOLANA — яскрава талановита артистка і автор пісень, яка починає свою кар’єру з дуже неординарного проєкту. Мені цікаво працювати з такими артистами, які створюють модну музику і популяризують українську ідентичність”.  


  Окрім того, що арт-проєкт Ukraine Is включатиме пісні на слова відомих українських поетів, до кожного з них буде відзнято відео. Героями кліпів стануть визначні українці, які роблять свою країну модною та відомою у світі.

  Ліна Костенко зазвучала по-новому -Фото 3

  Читай также: Кортни Кокс, единственная из всех “Друзей”, обижена на оргкомитет премии «Эмми»  Наразі триває робота над відео на пісню «Очима», прем’єра якого відбудеться вже за кілька тижнів. Паралельно ROXOLANA завершує запис наступних треків, написаних на слова інших українських поетів:

  «Думаю, я здивую слухачів своїм вибором. Адже для проєкту Ukraine Is я обрала вірші авторів із різних епох, з різною стилістикою та різним настроєм. Я хочу показати, що українська поезія може звучати класно і сучасно, незалежно від того, коли вона була створена. Окрім того, я сама все життя спілкуюсь українською і хочу, щоб українська молодь не тільки розмовляла, але і співала своєю рідною мовою, незалежно від того, це реп чи лірична балада».


  Слухайте трек “Очима” на платформах: https://song.link/i/1573773454 

  PR супровідpr@roxolana.world (Наталія Васюра 067 4402061 / Марія Жданова 066 2003679) 


  Youtube: @roxolana

  Instagram: @roxolanas 

  Tik Tok: @roxolanaaa

  Статьи по теме