UA
  RU

  Людяність у вогні: Кохання, дружба та підтримка на лінії фронту

  Наші люди демонструють, що навіть в умовах війни є місце щасливим емоціям.


  Життя не зупинилось, воно йде далі, навіть, коли все навколо палає. Українці одружуються, народжують дітей та заводять нових друзів. В цьому наша сила – ми людяні та співчутливі.

  Коли в соціальних мережах з’являється інформація про те, що хтось зробив пропозицію своїй дівчині на лінії фронту, хтось влаштував імпровізоване весілля під виття сирен, а хтось знаходить чотирилапих друзів. Ці світлини – ще один доказ того, що ми непереможна нація і що життя продовжується, не дивлячись ні на що. Редакція Marie Claire зібрала кейси справжньої людяності на війні. Повірте, ці світлини надихають та мотивують, перевірено на собі.


  Кохання на фронті

  До повномасштабного вторгнення росії в Україну про фронтове кохання ми могли читати тільки в післявоєнній літературі та історичних мемуарах. Зараз такий прояв любові – реальний і ми маємо можливість спостерігати на власні очі створення нових сімей, навіть під свист ракет. На ці фото можна дивитися вічно і надихатися.

  Читайте також: Що робити і куди бігти: 14 практичних порад як позбутися розгубленості

  Дружба та людяність

  В скрутні часи позитивні емоції, такі як дружба, кохання та вірність додають сил. Тому дедалі частіше наші військові заводять собі чотирьохлапих друзів, які, в свою чергу дарують свою прихильність та любов. Але не тільки пухнастих друзів можна обрести, на фронті ближчими стають батьки з синами. Все це означає, що українці не піддаються паніці і живляться тільки позитивними емоціями.


  Така нація, як українці – незламна, поки на нашому боці кохання, дружба та життя!

  Статьи по теме