UA
RU

“Люксембург, Люксембург”: новий фільм Антоніо Лукіча продаватиме  легендарний французький  sales agent Celluloid Dreams

Редагувати переклад
Нову стрічку українського режисера Антоніо Лукіча буде продавати легендарний французький sales agent  Celluloid Dreams, відомий за фільмами Франсуа Озона. На знак підтримки України паризький sales agent безкоштовно займатиметься продажем фільму “Люксембург, Люксембург” виробництва кінопродакшену ForeFilms, компенсувавши собі лише прямі затрати.

Люксембург Люксембург

Ми дуже хотіли допомогти Україні, тому обрали нашу сферу, кіно, уклавши особливу угоду для цієї особливої стрічки. Дуже важливо, щоб глядачі побачили фільм і побачили український народ”, — зазначила віце-президентка компанії Шарлотта Мікі.

Зараз фільм “Люксембург, Люксембург” знаходиться на стадії постпродакшену. Робота над стрічкою триває довше, ніж планувалось, оскільки  після повномасштабного вторгнення Росії в Україну звук у фільмі потребував доопрацювання в нових умовах та реаліях. Крім того, на момент повномасштабного вторгнення pосії в Україну частина матеріалів залишалася у Києві, але знімальній групі вдалось зберегти та вивезти їх у безпечне місце.

Фільм задумувався про одне, писався про інше, знімався про третє, монтувався про те, про шо писався. А після початку повномасштабної війни з ним сталася неабияка змістовна корекція, але, радше, внутрішня. Про що саме фільм? Я би не хотів казати, поки глядач сам не подивиться. Але ключовою темою, мабуть, є відсутність “батька” в житті синів. Це спроба намалювати стурбованість перед реальністю, в якій ця важлива фігура відсутня”, — розповів про фільм режисер Антоніо Лукіч.

За словами президентки Celluloid Dreams Хенгамен Панагі, компанія відмовилась від комісії за роботу — на знак підтримки України.

Здається, що фільм “Люксембург, Люксембург” зовсім не про війну: він про повсякденне життя та суспільство. Ми бачимо в цьому дуже цінний портрет України, її минулого та майбутнього. Гумор Антоніо чудовий, сповнений нюансів, усе взаємопов’язано, і люди напрочуд ніжні один з одним. Разом з тим, фільм змушує замислитись про наслідки війни: буде набагато більше дітей без батька (як герої фільму), багато сімей будуть розділені та розпорошені. Буде багато травм. У фільмі ці проблеми розглядаються опосередковано, але дуже красномовно”, — зазначила Шарлотта Мікі.

Люксембург Люксембург 2

“Люксембург, Люксембург” – це другий фільм українського режисера Антоніо Лукіча, відомого за своїм дебютом “Мої думки тихі”. Головні ролі у стрічці виконали учасники реп-гурту “Курган і Agregat” – брати Раміл та Аміл Насірови. Вони грають братів, які дізнаються про місцезнаходження давно зниклого батька і намагаються дати раду своїм власним життям. Виробництвом фільму займається кінопродакшен ForeFilms.

Celluloid Dreams — французька компанія, що займається міжнародним продажем фільмів і просуванням незалежного кіно в усьому світі. За понад 30 років каталог компанії поповнився більш ніж 100 фільмами, серед яких роботи Франсуа Озона, Джафара Панахі, Жака Одіара, Ноа Баумбаха та багатьох інших відомих кінорежисерів.

Читайте також: МУЖЧИНА ГОВОРИТ: РЕЖИССЕР АНТОНИО ЛУКИЧ

Статьи по теме