UA
RU

Фільми «Люксембург, Люксембург» та «Памфір» покажуть на Netflix

Редагувати переклад

Українські фільми «Люксембург, Люксембург» та «Памфір» покажуть на Netflix. Стрічки з’являться на стрімінговій платформі вже у червні. 

Фільми «Люксембург, Люксембург» та «Памфір» покажуть на Netflix-Фото 1

У червні на стрімінговій платформі Netflix відбудеться одразу дві українські прем’єри. 14 червня вийде фільм «Люксембург, Люксембург». 22 червня — фільм «Памфір». 

Фільми «Люксембург, Люксембург» та «Памфір» покажуть на Netflix-Фото 2

«Люксембург, Люксембург» – другий повнометражний фільм українського режисера Антоніо Лукіча. Глядачі полюбили його за дебютну стрічку «Мої думки тихі». «Люксембург, Люксембург» розповідає історію двох різних за характерами братів — Миколи і Василя. Брати дізнаються, що їхній рідний батько, якого вони майже не знали, в Люксембурзі і погано почувається. Микола і Василь вирушують до нього, водночас намагаючись дати раду своїм власним життям. 

«Памфір» зняв режисер Дмитро Сухолиткий-Собчук. Це його перший повнометражний художній фільм. Стрічка розповідає про родину з прикордонного села на Буковині. Події розгортаються напередодні традиційного карнавалу Маланка. Голова сімейства приїжджає додому після тривалих заробітків. Але зіштовхується зі складнощами, що спіткали його рідних. Герой змушений звернути на ризикований шлях.

Цього року на Netflix це не перші українські новинки. У березні на стрімінговій платформі з’явився український драматичний серіал-епопея «І будуть люди».

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: «Люксембург, Люксембург», «Памфір»

Читайте також: КІНОФЕСТИВАЛЬ МИКОЛАЙЧУК OPEN ОГОЛОШУЄ УЧАСНИКІВ ПЕРШОГО В ЙОГО ІСТОРІЇ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ