UA
RU

LVMH представили медалі Олімпійських і Паралімпійських ігор у Парижі 2024

Редагувати переклад

Група LVMH представила медалі, розроблені та виготовлені для нагородження спортсменів-переможців під час Олімпійських і Паралімпійських ігор у Парижі 2024 року.

LVMH представили медалі Олімпійських і Паралімпійських ігор у Парижі 2024-Фото 1

Група LVMH представила медалі Олімпійських і Паралімпійських ігор у Парижі 2024. Вони були розроблені та виготовлені майстрами ювелірної компанії Chaumet, яка входить до LVMH. Ювеліри черпали натхнення в історичній спадщині Chaumet та в знакових символах Франції та столиці. Наприклад, шестикутник символізує Францію. Промені — майстерність спортсменів і Париж, який називають Містом Світла. 

Також ювеліри хотіли поєднати традиції та сучасність. Для медалей вони обрали символічні матеріали. До золота, срібла і бронзи додали частинку Парижа. Тож у центрі кожної медалі — автентичний шматок заліза з Ейфелевої вежі. Цей матеріал був збережений під час її реконструкції. Частинка Парижа встановлена всередину медалі так само, як дорогоцінні камені у ювелірні вироби. А кріплення нагадують заклепки на Ейфелевій вежі. 

LVMH представили медалі Олімпійських і Паралімпійських ігор у Парижі 2024-Фото 2

На іншій стороні медалей Ейфелева вежа зображена поруч із Акрополем. Також вона надихнула дизайн лицьової сторони медалей Паралімпійських ігор. Він повторює вид з підніжжя вежі — перспективу, знайому парижанам і гостям міста. Напис «Париж 2024» тут вигравіруваний універсальним шрифтом Брайля. Це символізує доступність і водночас віддає данину французу Луї Брайлю, який розробив шрифт. Червоні та сині стрічки відтворюють елегантні звужені лінії Ейфелевої вежі.

LVMH представили медалі Олімпійських і Паралімпійських ігор у Парижі 2024-Фото 3

Минулого року група LVMH стала преміум-партнером Олімпійських і Паралімпійських ігор у Парижі. Компанія планує поділитися своїм креативним потенціалом під час Олімпіади-2024, а також підтримуватиме спортсменів. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: LVMH / Paris2024

Читайте також: У ПАРИЖІ ПРЕДСТАВИЛИ ДИЗАЙН ОЛІМПІЙСЬКОГО ФАКЕЛА

Статьи по теме