UA
RU

Міла Куніс потрапила у скандал через «російську» кухню

Редагувати переклад
Українці мають особливе ставлення до «своїх» у Голлівуді. Звичайно, іноземців у світочі найкасовіших та найуспішніших фільмів не так багато, тож кожна країна старанно спостерігає за успіхами тих, кому вдалося потрапити у казковий світ. Проте, певні персонажі потребують ретельного аналізу, перш ніж бути зачисленими до лав «патріотів закордоном».
 
Міла Куніс потрапила у скандал через «російську» кухню-Фото 1

LOS ANGELES, CA — APRIL 16: Actress Mila Kunis attends the Burberry «London in Los Angeles» event at Griffith Observatory on April 16, 2015 in Los Angeles, California. (Photo by Chris Weeks/Getty Images for Burberry)

 
Так, відома голлівудська акторка, яка має українське коріння, новим інтерв’ю для Harpers Bazaar поставила жирну крапку у своїх стосунках із Батьківщиною. Акторка божиться, що підтримує Україну у жорстокій війні з сусідом-агресором, та навіть регулярно надсилає небувалі кошти на підтримку нашої армії. Проте, чи гідна Міла Куніс носити титул «українки»? Вважаємо питання закритим після необачного висловлювання пересічної зірки другорядних голлівудських фільмів про традиційні страви російської кухні — борщ та вареники.
 
«Російська кухня — це завжди багато страв на столі. Можеш почати з вареників або з вареників. Можна також поговорити про борщ — російський суп з буряка. Якщо тобі не подобається цей овоч, краще не куштувати страву. Росіяни люблять коптити риби, смажити її чи їсти маринованою. Росіяни, вибачайте, українці… Ми живемо у такі дивні часи, коли я вже я не знаю, як себе називати», — завершила свій кулінарний, стовідсотково професійний, екскурс Міла Куніс.
Міла Куніс потрапила у скандал через «російську» кухню-Фото 2

HOLLYWOOD, CA — FEBRUARY 02: Actress Mila Kunis attends the premiere of Warner Bros. Pictures’ «Jupiter Ascending» at TCL Chinese Theatre on February 2, 2015 in Hollywood, California. (Photo by Kevin Winter/Getty Images)

 
Українські підписники Youtube-каналу засудили Куніс за класифікацію борщу як російської страви. Також її звинуватили в тому, що досі вона просто піарилася на своєму українському корінні, коли насправді завжди вважала себе росіянкою. При цьому Куніс та її чоловік Ештон Катчер продовжують перераховувати українцям значні пожертви. Проте навіщо, якщо акторка не знає, ким вона є насправді?
 
Земляки Міли поскаржилися, мовляв, артистка думає, як і всі росіяни — всі страви походять з Росії. За їх словами, вона навіть не здогадується, що борщ український, а щі — російські. Куніс народилася в Україні, але нічого не знає про свою країну.
 
Мілена Марковна Куніс народилася 14 серпня 1983 року в місті Чернівці, яке розташоване на Західній Україні, в родині євреїв. Її мати Ельвіра була вчителькою фізики, а потім влаштувала фармацевтичний бізнес. Батько Куніс Марк в минулому був інженером чернівецького заводу, а після переїзду до США — таксистом. У Міли є старший брат Михайло, а рідною мовою акторка завжди вважала російську. Тож ким є Куніс? Вирішувати вам, наші читачі.

Статьи по теме