UA
RU

Вийшов трейлер мультфільму «Моана 2»

Редагувати переклад

Disney показали трейлер анімаційного фільму «Моана 2» («Ваяна 2»). Стрічка має вийти у прокат восени — 27 листопада.

Вийшов трейлер мультфільму «Моана 2»-Фото 1

Walt Disney Animation Studios показали трейлер анімаційного фільму «Моана 2» («Ваяна 2»). А також опублікували постери. Улюблені герої Моана та Мауї повертаються на екрани.

«Моана та Мауї возз’єднуються через три роки для нової подорожі разом із командою незвичайних мореплавців. Отримавши несподіваний дзвінок від своїх предків, Моана мусить вирушити в далекі моря Океанії та в небезпечні, давно втрачені води. З такою пригодою вона ніколи не стикалася», — розкривають сюжет творці стрічки. 

Вийшов трейлер мультфільму «Моана 2»-Фото 2

Моану у новому фільмі озвучить акторка Ауліі Кравальйо. Напівбога Мауї — Двейн «Скеля» Джонсон. Режисерами стрічки «Моана 2» стали Девід Деррік-молодший, Джейсон Хенд і Дана Леду Міллер. Музику до фільму написали володарки премії Grammy Ебігейл Барлоу та Емілі Бер, номінант Grammy Опетая Фоаі, володар трьох Grammy Марк Манчіна. Стрічка має вийти у прокат 27 листопада.

Нагадаємо, що Disney також екранізує історію Моани і Мауї. У планах компанії — повнометражний фільм «Моана». Одним із продюсерів нової стрічки став Двейн «Скеля» Джонсон. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Disney

Читайте також: ВИЙШОВ ТРЕЙЛЕР СТРІЧКИ «МУФАСА: КОРОЛЬ ЛЕВ»

Статьи по теме