UA
RU

Фінал Нацвідбору на Євробачення-2024: коли відбудеться, де дивитися і як голосувати

Редагувати переклад

У суботу, 3 лютого, відбудеться фінал Нацвідбору на Євробачення-2024. Глядачі дізнаються ім’я виконавця, який представлятиме Україну у шведському місті Мальме.

Нацвідбір Євробачення-2024: коли де дивитися як голосувати

Коли відбудеться фінал Нацвідбору на Євробачення-2024

Цієї суботи, 3 лютого, відбудеться фінал Національного відбору на пісенний конкурс Євробачення-2024. Трансляція передшоу Нацвідбору розпочнеться о 17:30, фіналу — о 18:00. Переможець фіналу представить Україну на пісенному конкурсі Євробачення-2024. У 2024 році конкурс пройде у шведському місті Мальме. 

Де дивитися фінал Нацвідбору на Євробачення-2024

Нацвідбір транслюватиме Суспільне Мовлення. Виступи учасників можна буде побачити на телеканалі «Суспільне Культура», YouTube-каналі «Євробачення Україна», сайті «Суспільне Культура», сайті «Євробачення Україна», на Facebook-сторінках «Суспільного» та «Євробачення Україна». Нацвідбір можна дивитися й у застосунку «Дія». Для цього у застосунку треба обрати «Дія. ТБ», далі — канал «Суспільне Культура HD». Також трансляцію можна послухати на «Радіо Промінь». 

Як голосувати у фіналі Нацвідбору на Євробачення-2024

Переможець фіналу буде визначений за результатами голосування журі Нацвідбору (50%) та глядачів (50%). Глядацьке онлайн-голосування проходитиме у застосунку «Дія». Для того, щоб проголосувати треба перейти у розділ «Сервіси». Далі обрати «Опитування», а потім — «Активні опитування».

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Суспільне Мовлення

Читайте також: ЄВРОБАЧЕННЯ-2024: ОГОЛОШЕНО ПОРЯДОК ВИСТУПУ ФІНАЛІСТІВ НАЦВІДБОРУ

Статьи по теме