UA
RU

Євробачення-2024: де і коли відбудеться конкурс

Редагувати переклад

Організатори пісенного конкурсу Євробачення оголосили місце і дати проведення Євробачення-2024. Свято відбудеться 7-11 травня у шведському місті Мальме.

Євробачення-2024: де і коли відбудеться конкурс

Цього року фінал міжнародного пісенного конкурсу проходив у Ліверпулі. Євробачення-2023 мала приймати Україна, але через повномасштабне вторгнення росії право проведення перейшло країні, представник якої минулого року посів друге місце. Тож конкурс примала Велика Британія. У фіналі Євробачення-2023 перемогла представниця Швеції Loreen із піснею Tattoo. Отже наступного року країною-господаркою конкурсу стане Швеція.

Євробачення-2024 пройде у травні наступного року. Вже відомі точні дати: півфінали відбудуться у вівторок, 7 травня та у четвер, 9 травня; фінал — у суботу, 11 травня. Містом-господарем стане Мальме. Це місто втретє прийматиме Євробачення. Конкурс тут відбувався у 1992 та 2013 роках. Цікаво, що у 2013-му свято у Мальме також привезла співачка Loreen.

Місто обрали через гарну інфраструктуру. Мальме здатне прийняти усіх учасників, журналістів і вболювальників. Ще це місто — доволі компактне і дуже зручне для туристів: гості легко пересуватумуться вулицями і встигатимуть на всі святкові події. До того ж організатори брали до уваги показники сталого розвитку і екологічних ініціатив. У цих категоріях Мальме також випередило конкурентів. 

У 2024-му Швеція всьоме прийматиме Євробачення. Тричі конкурс проходив у Стокгольмі, один раз — у Гетеборзі, двічі — у Мальме. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Malmö, Sweden Justin Brown / imagebank.sweden.se / eurovision.tv

Читайте також: ТРІУМФ УКРАЇНСЬКИХ ДИЗАЙНЕРІВ НА СЦЕНІ ЄВРОБАЧЕННЯ-2023

 

 

Статьи по теме