UA
RU

(Не)заборонена тема: Український бренд білизни Fox Lingerie запустив спецпроєкт про сексуальну освіту

Український бренд спідньої білизни Fox Lingerie анонсує серію ініціатив, спрямованих на зняття табуйованості з теми сексу. Проєкт «(Не)заборонена тема» створений, щоб допомогти людям вільно говорити про свої бажання. Адже відкрита та чесна розмова важлива у будь-яких відносинах — партнерських, дружніх, між батьками та дітьми. 

(Не)заборонена тема: Український бренд білизни Fox Lingerie запустив спецпроєкт про сексуальну освіту-Фото 1

Першим кроком у секспросвіті стала розроблена Fox Lingerie карткова гра «Ух, зараз поговоримо», щоб почати без сорому та скутості обговорювати тему сексу, стосунків і не тільки. А ще це чудове проведення часу для великої компанії або романтичного побачення.

Першими протестували гру авторка та ведуча YouTube-каналу «Ходять чутки» Раміна Есхакзай із подругою Оленою Шершньовою, психологинею, зірковою консультанткою та телеексперткою; Таня Пренткович, інфлюенсерка, підприємиця, власниця секс-шопу Inside Urban Community та діджитал-агенції Prentkovych Agency із хлопцем Андрієм Гонковським, підприємцем та засновником центру онлайн-освіти «G-tag»; юристка, інвесторка у нерухомість та блогерка Таня Губенко зі своєю менеджеркою та подругою Анею.

(Не)заборонена тема: Український бренд білизни Fox Lingerie запустив спецпроєкт про сексуальну освіту-Фото 2

Задатки сором’язливості та навіть сорому, коли йдеться про відверті теми, можуть йти з підліткового віку через відсутність правильної моделі поведінки та сексуальної освіти. Вивченням сорому займалися ще Фрейд та Фромм. Вони та інші фахівці вважають, що відчуття сорому формується до п’яти років і пов’язане з тілом та його проявами. 

Сексолог Анастасія Висоцька розповідає, що люди неохоче говорять про свої уподобання в сексі вже дорослими, адже бояться реакції партнера, не хочуть здатися «не такими», зіпсувати думку про себе чи відштовхнути.  

(Не)заборонена тема: Український бренд білизни Fox Lingerie запустив спецпроєкт про сексуальну освіту-Фото 3

Читай также: Музичні підсумки року: оголошено переможців Jager Music Awards 2021

В українських школах немає сексуальної освіти, на відміну від Нідерландів, Німеччини, Великобританії, США та багатьох інших країн. Хоча 84% батьків підтримують сексуальну освіту в Україні, насправді втілити це складно через відсутність необхідних знань у викладачів та багатьох упереджень. Звідси й починаються проблеми з комунікацією, але сексуальна освіта має й інші важливі місії. 

(Не)заборонена тема: Український бренд білизни Fox Lingerie запустив спецпроєкт про сексуальну освіту-Фото 4

За словами Анастасії Висоцької, вона зменшує ризикову сексуальну поведінку, захищає від небажаної вагітності, сексуального насильства та венеричних захворювань, допомагає розуміти відповідальність власних рішень, будувати особисті межі, спрощує спілкування з партнерами та батьків із дітьми. 

(Не)заборонена тема: Український бренд білизни Fox Lingerie запустив спецпроєкт про сексуальну освіту-Фото 5

«Коли усвідомлюєш необхідність розмови про секс із партнером та дітьми, але боїшся, важливо розуміти відмінності в цих розмовах. Але і в одному, і в іншому випадку варто сказати про свої почуття. Наприклад: «Мені трохи соромно, але хочу тобі дещо сказати…». Можна підійти з іншого боку — розповісти якусь ситуацію, запитати про ставлення партнера до неї, а потім поділитися своєю думкою. Коли ми розповідаємо про себе, свої почуття, то викликаємо партнера на відвертість. Це також хороший спосіб спілкування з дитиною, але важливо не засуджувати її, а ділитися своїми думками», — додає Анастасія Висоцька.

(Не)заборонена тема: Український бренд білизни Fox Lingerie запустив спецпроєкт про сексуальну освіту-Фото 6
Приєднатися до проєкту можна замовивши гру в Instagram Fox Lingerie або в магазинах бренду.

 

Статьи по теме