UA
  RU

  Onuka, Jamala, Alyona Alyona та Frolov про новий альбом TVORCHI ­– 13 waves

  Редагувати переклад
  Сьогодні український електронний гурт TVORCHI презентує свій третій альбом, який музиканти вперше писали віддалено один від одного. Він отримав назву 13 waves – це 13 треків від TVORCHI, об'єднаних в один цілісний альбом, що представляє собою нову хвилю української музики. Серед пісень платівки – feat. з Alina Pash, повна версія треку Bonfire та випущений напередодні лід-сингл альбому – Living My Life. 

  Onuka, Jamala, Alyona Alyona та Frolov про новий альбом TVORCHI ­– 13 waves-Фото 1

  Ми попросили колег та друзів музикантів прослухати альбом раніше та надати нам коротке інтерв’ю їх емоцій від прослуховування! Невеликий спойлер – вони всі у захваті.

  Onuka, Jamala, Alyona Alyona та Frolov про новий альбом TVORCHI ­– 13 waves-Фото 2

  Ivan Frolov

  Ця музика здатна потрапити в абсолютно різний настрій та в будь якому випадку налаштувати на правильний лад. Альбом йде в ногу з часом, його можна назвати трендовим на сьогоднішній день. Приємно, що все звучить англійською, зрозумілий орієнтир щодо розвитку в Україні та напрямків розвитку гурту в світі. Чекатиму на нову україномовну музику від хлопців!

  Onuka, Jamala, Alyona Alyona та Frolov про новий альбом TVORCHI ­– 13 waves-Фото 3

  Jamala

  Альбом дуже крутий: танцювальний, сучасний і атмосферний. Мені дуже сподобалось, що він звучить цілісно. Іноді буває так, що ти пишеш альбом накопичуєш їх в різні періоди та стани і пісні виходять дуже різними за стилем і саундом і ти думаєш що робити з цією еклектикою. Але у TVORCHI вийшло зробити всі треки різними, але при цьому об’єднавши їх за допомогою одного саунду, що дуже круто! А ще мені дуже подобається, як звучить Джеффрі. Я дуже голосно говорила під час Нацвідбору, що вболіваю за гурт TVORCHI, тому що вони дійсно справжній скарб України! Тому я вітаю музикантів з таким класним альбомом і хочу, щоб його заслухали всі-всі-всі не тільки в Україні, а й за її межами.

  Читайте також: 10 ЗАПОВІДЕЙ TVORCHI ДЛЯ MARIE CLAIRE

  Onuka, Jamala, Alyona Alyona та Frolov про новий альбом TVORCHI ­– 13 waves-Фото 4

  Alyona Alyona

  Це той випадок, коли якісна музика + приємний вокал + фірмові мелодії̈ = крутий альбом. Рада, що живу в той час, коли український продукт піднімається на рівень вище і задає планку всім. Хоча саме української мені не вистачило. Все ж я полюбила гурт за акцент в тому числі.

  Onuka, Jamala, Alyona Alyona та Frolov про новий альбом TVORCHI ­– 13 waves-Фото 5

  Onuka

  Дуже класний альбом, який я прослухала просто на одному диханні! Хочу зазначити, що часто у новачків у музичному просторі є така особливість, що один дебютний або два перших треків круті, за їх допомогою вони залетіли у вуха до всіх, а от решта треків — просто «добиті» для того, щоб заповнити хронометраж EP. На щастя, тут я такого абсолютно не відчула! Тому що кожен трек реально класний. Мої особисті фаворити це «Break Lights», «Get U back» i «Living My Life». Вони реально настільки достойно круті, що можуть конкурувати з «Bonfire» за своєю хітовістю. У них справді чудові аранжування і вокал. А ще мені подобається їх сучасний погляд і екскурс в епоху 90-х за допомогою своєрідного звучання, яке кілька років тому знову реінкарнувалося. Хочеться побажати успіху музикантам і радіти за сучасну молодь, що має можливість у своєму плей-листі мати таких українських артистів! Успіху, натхнення, наснаги вам, та нехай всі випробування на вашому шляху будуть прийняті достойно!

  Читайте також: TVORCHI ВИПУСТИЛИ ВІДЕО-ЗВІЛЬНЕННЯ ВІД СІРИХ БУДНІВ

  Onuka, Jamala, Alyona Alyona та Frolov про новий альбом TVORCHI ­– 13 waves-Фото 6

  The Maneken

  13 waves — это прекрасный пример космополитной музыки, страну происхождения которой угадать практически невозможно. Английский в альбоме очень приятный! Так хотелось бы чтобы у нас появлялось больше такой музыки, которая вне форматов, вне локальных правил, а свободная и достойная, чтобы быть услышанной во всем мире.

  Onuka, Jamala, Alyona Alyona та Frolov про новий альбом TVORCHI ­– 13 waves-Фото 7

  Вова Дантес

  13 Waves – это легкий англоязычный летний альбом, который по настроению идеален для поездки на машине к морю.
  В треклист очень органично вписался feat. с Алиной Паш, а в сами треки – аудиальные отсылки к Pharrell Williams и Post Malone.
  Самое приятное в новом альбоме TVORCHI – это безмятежность, в которой мы все точно нуждаемся в 2020.

  Посилання на альбом

  Статьи по теме