Закрити
UA
Життя

Чому варто подивитися шалений серіал «Король тигрів» від Netflix

Поділись:

Ще один потенційний хіт від Netflix після “Неортодоксальної” – документальний серіал “Король тигрів”, який здивує не менше історії про втечу із закритої єврейської громади. 

posts-to-db-Фото 1

Кілька років тому в Америці вибухнув скандал: Джо Екзотик (справжнє ім’я Джо Шрайбфогель нечитабельне, тому він вирішив змінити його) був звинувачений у жорстокому поводженні з дикими тваринами та замаху на вбивство зоозахисниці.

За всі злочини йому загрожували 70 років за ґратами, але присяжні винесли вирок на 20 років у в’язниці. Що ж сталося в житті власника зоопарку і чому проти нього озброїлися навіть близькі бізнес-партнери, здавши поліції? Саме про це Netflix зняв дивовижний документальний серіал «Король тигрів», який варто подивитися. 

Читайте також: Що ми дізналися з «Неортодоксального» про життя євреїв у закритій громаді

 

“Любителі тварин – психі”

Саме з цих слів починається 8-серійна історія про злети та падіння Джо Екзотика. Власник зоопарку диких тварин, кантрі-співак, шоумен, який веде власне шоу в Інтернеті, бізнесмен, ворог зоозахисників та полігамний гей – це далеко не всі іпостасі Джо Екзотика. 

У юності Джо скинувся на машині з мосту не в змозі прийняти себе і зламав спину. Але п’ять років у корсеті були лише початком ударів долі. В надії знайти собі місце в цьому житті він попрямував до Флориди і захопився дикими кішками. Його сусід був керуючим сафарі і часто приносив малюків для годівлі. 

Через багато років Джо Екзотик, який навіть у текстах своїх пісень згадував виключно кішок, відкрив свій зоопарк із дикими тваринами — левами, тиграми, пумами, мавпами, крокодилами. 

Читайте також: Актори, які вирішили дебютувати у серіалах

posts-to-db-Фото 2

Де добро, а де зло?

Дві головні войовничі сторони як у реальному житті, так і документальному серіалі «Король тигрів» — власники зоопарків та зоозахисники. 

Проти Джо Екзотика, який тримає у себе близько 100 диких кішок (а в різний час їхня кількість доходила до 200 і більше), воює захисниця тварин Керол Баскін. Їхнє протистояння тривало з 2006 року і закінчилося фіаско Джо і перемогою, здавалося б, добра, тобто Керол Баскін. Але не все так просто.

posts-to-db-Фото 3

Незважаючи на фриковатість Джо та добрі мотиви Керол, цікавих моментів у біографії вистачає у кожного. Один з чоловіків Керол, мультимільйонер, між іншим, безслідно зник. Поліція не змогла знайти жодної зачіпки для пошуку зниклого навіть тіло, щоб остаточно переконатися в його смерті. Була людина — і нема її, а гроші і все майно перейшли Керол. Хочеш не хочеш, а задумаєшся: чи така безневинна добра зозахисниця, яка, подібно до Джо Екзотика, бореться і за гроші, не лише за свободу тварин. 

Читайте також: Уроки стилю 90-х у серіалі «І всюди тліють пожежі»

posts-to-db-Фото 4

Вбивства. Хаос. Шаленство

Під час перегляду не можеш позбутися думки, що дивишся не серіал, а складне ток-шоу. Таке враження, ніби його творці зі шкіри лізли для пошуку найнезвичайніших героїв з шаленими долями, щоб глядач не міг відірватися від екрану. 

За таким принципом і створюються телевізійні програми: редакторам доручають знайти цікаві історії, яким можна присвятити час. Чим стражденніші і фрикуваті герої, тим краще. 

У «Королі тигрів» приблизно той самий принцип: у центрі історії незвичайні долі Джо Екзотика, інших власників зоопарків із дикими тваринами та зоозахисників. Щоправда, ток-шоу часто здаються награними та висмоктаними з пальця. Та й «Король тигрів» — історія, в яку було б складно повірити, якби вона не була справжньою і не візьмися за неї Netflix.