UA
RU

Про що жінка мовчить: актриса театру та кіно Наталія Васько

Редагувати переклад
Наталія Васько – українська акторка кіно, театру та телебачення, телеведуча. Ми добре знаємо її за фільмами "Гніздо горлиці", "Крути 1918", "Віддана", "Толока" тощо. Талановита й фактурна на екрані, відверта та щира в житті. Сьогодні вона героїня рубрики "Про що жінка мовчить".

Про що жінка мовчить: актриса театру та кіно Наталія Васько-Фото 1

Про що сьогодні не варто говорити вголос, а про що просто неможна мовчати?

Про свої побутові незручності, якщо ти знаходишся більш-менш у відносному тилу. Про будь-який прояв злочинності, і фраза «неначасі» — токсична.

Коли та із ким останнім часом вам було приємно помовчати?

Мені приємно і говорити, і мовчати зі своїм чоловіком. Просто знаходитися разом, без зобов’язань інформаційно наповнювати наш з ним простір. Він дає мені можливість бути самою собою, без, так би мовити, прикрас.

Коли ви в останнє себе хвалили, а за що сварили?

Коли вдалося зібрати кошти і придбати Монокуляр (пристрій нічного бачення) для знайомого військового з позивним «Вітер». Сварю за те, що цілий тиждень все ніяк не можу записати відео, в якому повинна розіграти сукню від Olena Dats для дівчаток, які донатили по 500 гривень, і допомогли мені придбати той самий Монокуляр, за який, я ж себе і хвалю… От, такі бувають метаморфози. Але я обов’язково зроблю, що обіцяла і переможниця отримає красиву суконку!

Назвіть найкрасивішу річ і чому ви її такою вважаєте?

Це важко назвати річчю, тому що це моя земля — моя Україна! Тут, правда, і трава зеленіша, і небо блакитніше, і сонце привітніше! І люди! Люди, які у нас прекрасні люди! І це не просто слова, я це відчула дуже чітко і ясно, коли, після свого від’їзду, повернулася до України. Сумнівів немає — це моя Батьківщина!

Яким талантом вам би дуже хотілося володіти?

Працездатністю! Багато втрачено можливостей через це.

Якби ви могли залишити тільки один спогад, щоб це було?

Народження доньки.

Про що жінка мовчить: актриса театру та кіно Наталія Васько-Фото 2

Що личить сучасним чоловікам, а що не прикрашає сучасних жінок?

Прояв любові до свого — рідного. Бажання впасти у ці дві крайнощі: брутальність або гламурність. Тай взагалі, крайнощі — це прояв глупоти. А людину, чоловіка чи жінку, прикрашає тільки відчуття міри.

Якби вам довелося себе порівняти із алкогольним напоєм чи коктейлем. Ви який?

Текіла. Міцний, багатогранний, далеко не простий  (усміхається).

До якої поради мами ви не дослухалися, і наразі жалкуєте про це?

Більше цікавитися і пізнавати. Зараз бракує знань, особливо про нас самих, про історію і українців.

Зовнішність якого визнаного красеня завжди здавалася вам перебільшеною? І, навпаки, хто з чоловіків із невиразною зовнішністю видається вам дуже привабливим?

Ален Делон. Але у фільмах «Рокко і його брати», «Басейн» він мені, реально, дуже подобається! Найпривабливіші чоловіки — хлопці з передової! У всіх, майже, прикриті лиця, щоб бути більш невиразними для ворога але… КАПЕЦЬ, ЯКІ ВОНИ КРУТІ ТА СЕКСІ! УСІ!

Чим пахне щастя?

Життям.

Фото: Igor Gaidai

Статьи по теме