UA
RU

Про що жінка мовчить: Альона Кіперман, дизайнерка та авторка бренду NOMIS

Редагувати переклад
Український бренд Nomis Jewelry, створений Альона Кіперман, руйнує стереотипний погляд на ювелірні прикраси. Це стосується як форми, так і змісту. Прикраси бренду трансформуються та доречні як вдень, так і вночі. Про красу, визнаних та невизнаних красенів, радість без цензури та важливість поваги до оточуючих в інтерв'ю Marie Claire.

Про що жінка мовчить: Альона Кіперман, дизайнерка та авторка бренду NOMIS-Фото 1

Про що сьогодні не варто говорити вголос, а про що просто не можна мовчати?

Публічно про те, що тобі погано чи тяжко. Твоє «погано» – це нічого, порівняно з ситуацією інших, але легше від цього не стає.  Про те, що тобі добре, доки тобі добре, адже інші люди живуть без будинків, а деякі й без сімей. Це внутрішня цензура, яка дуже ускладнює діалог із самою собою, і відключитися від неї не виходить ніяк. 

Коли та з ким останнім часом вам було приємно помовчати?

У мене є подруги, чоловік, мама та сестра, з якими я можу мовчати, скаржитися, обурюватись і ділитися радістю без цензури. У мене чудова команда, з якою я теж можу мовчати, не реагувати на повідомлення в чатах (усміхається) і вони це терплять (усміхається).

Коли ви востаннє себе хвалили, а за що сварили?

Коли? Прямо зараз (усміхається).

Хвалю за те, що внутрішньо зростаю і розвиваюся, а також за цікавість. Сварю за те, що не можу «сісти і зробити», за емоційну гойдалку, але це швидше мій біль, ніж привід для незадоволення.

Назвіть найкрасивішу річ і чому ви її такою вважаєте?

Наприклад, взимку каталася на лижах і був момент, коли сонце проходило крізь сніг – це була казка. Все так сяяло. Красиво та тендітно.

Або ось нещодавно я виїжджала, припустимо, у понеділок.  Мій молодший син купив мені трояндочку у вівторок і щодня міняв у пляшці воду, щоб трояндочка простояла ще 5 днів і дочекалася мого приїзду.

Я не хочу здатися високодуховною нематеріалісткою, але завдяки професії я бачу стільки дивовижних предметів із приголомшливою ручною роботою, що важко вибрати щось одне.

Яким талантом вам би дуже хотілося володіти?

Хотілося б бути поліглотом, вміти плавати на довгі дистанції; хочу розуміти суть речей та чітко бачити road map на досягнення своїх цілей. Хотілося б нарешті навчитися відключати емоції.

Про що жінка мовчить: Альона Кіперман, дизайнерка та авторка бренду NOMIS-Фото 2

Якби ви могли залишити тільки один спогад, щоб це було?

Діти: як вони сонні обіймають мене.

Що личить сучасним чоловікам, а що не прикрашає сучасних жінок?

Добре скроєні пальта йдуть чоловікам, а одяг меншого розміру не прикрашає жінок.

А якщо серйозно, то чоловікам, як і жінкам, личить повага до інших – дітей, тварин і тих, хто слабший. Якби весь світ умів поважати чужі кордони, було б простіше та зрозуміліше жити.

Не прикрашає жінок, як і чоловіків, відсутність критичного мислення, слідування за натовпом, образи та озлобленість.

Якби вам довелося себе порівняти із алкогольним напоєм чи коктейлем. Ви який?

Я – кальвадос. Зазвичай я його і пʼю.

До якої поради мами ви не дослухалися, і наразі жалкуєте про це?

Не вивчила іврит в школі. Мабуть, це все.

Я зателефонувала мамі і запитала в неї. Вона сказала, що казала мені не кататись на роликах перед випускним, а я не послухалась і обдерла собі всі ноги. Ще казала не знімати шапку, а я все рівно знімала і застудила собі вуха. Правда, це було минулого місяця, це ще можна рахувати за дитинство? (Усміхається.)

Зовнішність якого визнаного красеня завжди здавалася вам перебільшеною? І, навпаки, хто з чоловіків із невиразною зовнішністю видається вам дуже привабливим?

Ну тут у двох номінаціях образа учасників, тож без умов – мені подобається зовнішність Венсана Касселя у «Незворотності» та Марлона Брандо у «Трамваї “бажання”».

Чим пахне щастя?

Мені – моєю родиною та домом. Морем в Одесі.

Читайте також: ЛЕА СЕЙДУ, ДЖАСТІН ТІМБЕРЛЕЙК, КЕЙТ БЛАНШЕТТ І ІНШІ ЗІРКИ У РЕКЛАМІ LOUIS VUITTON

Статьи по теме