UA
  RU

  Про що жінка мовчить: Валерія Ісхакова, гурт Karoon

  Редагувати переклад
  Цього року київський дует Karoon випустити свій перший альбом «Тихіше». Кожна пісня на альбомі описує різні етапи стосунків у парі. Солістка гурту Валерія відповіла на запитання рубрики Marie Claire Ukraine.

   


  Про що жінка мовчить: Валерія Ісхакова, гурт Karoon-Фото 1

  Фото: instagram/lerakaroon

  Про що сьогодні не варто говорити вголос, а про що просто не можна мовчати?

  Наприклад, мені боляче чути на вулицях Києва російську музику. Мені боляче, що деякі продовжують споживати російський контент. Я не дуже люблю на себе брати роль виховательки і казати, що кому робити, але все ж таки вважаю: чим більше ми зараз споживатимемо українського, тим краще для нас. Тому вирішила перейти на українську мову в побуті. Я розумію, як це важко для людини, яка весь час знаходилася у російськомовному середовищі. Я сама російськомовна, закінчувала російськомовну школу, тож коли я вирішила вчити українську, було справді важко. Деякі звуки просто не піддавалися. Але трішки наснаги, системи і бажання зробили свою справу. Якщо ви хочете переходити на українську, мені здається, варто сприймати навчання не як тортури, а як розвагу. Можливо, є якийсь розмовний клуб у вашому місті, де можна знайти однодумців, друзів або навіть хлопця.


  Коли та із ким останнім часом вам було приємно помовчати?

  Я взагалі останнім часом зрозуміла, що мені дуже комфортно бути на самоті, я обожнюю мовчати. Єдиний, з ким поки комфортно мовчати, це мій чоловік Тарас. Тож якщо в мене немає настрою чи сил говорити, я намагаюсь уникати зустрічей з людьми.

  Коли ви востаннє себе хвалили, а за що сварили?


  Хвалю за те, що вдалося пропрацювати образ свого тіла та почати сприймати себе із зайвими кілограмами. Я для себе прийняла рішення, що більше ніколи не буду сидіти на дієтах і дуже радію, що щиро вважаю себе вродливою і мені байдуже, що думають інші. Сварю себе інколи по якихось дрібницях, але вважаю, що це непродуктивно і краще розбиратися, чого вчинила саме так. В цьому дуже допомагає психотерапія.

  Назвіть найкрасивішу річ і чому ви її такою вважаєте?

  Герб України – тризуб. Дуже подобається його вигляд: ніби просто, але водночас цікаво. А який сенс закладено… Воля. Найцінніше для кожного українця.  Яким талантом вам би дуже хотілося володіти?

  Хотілося б ніколи не втомлюватися і мати безліч енергії. Щоб мати змогу більше робити і для себе, і для суспільства.


  Якби ви могли залишити тільки один спогад, що б це було?

  Я не дуже люблю жити спогадами, більше люблю планувати майбутнє.

  Вважаю, що головний спогад багатьох українців попереду – звістка про нашу перемогу. Уявіть, що буде коїтися на вулицях, увіть цей щасливий екстаз. Я думаю, що цей найщасливіший спогад буде з нами назавжди!


  Про що жінка мовчить: Валерія Ісхакова, гурт Karoon-Фото 2

  Фото: instagram/karoonband

  Що личить сучасним чоловікам, а що не прикрашає сучасних жінок?

  Знову ж таки вважаю, що кожен сам для себе має це зрозуміти і встановити кордони того, як комфортно жити це життя. Не візьму на себе відповідальність казати, що щось комусь не личить чи не прикрашає. Але агресія у будь-якому прояві – це дуже прикро.

  Якби вам довелося себе порівняти із алкогольним напоєм чи коктейлем. Ви який?

  Сидр, який наливають на українському музичному фесті.

  До якої поради мами ви не дослухалися і наразі жалкуєте про це?

  Дуже жалкую, що не дослухалась до маминих порад і завжди робила експерименти із волоссям. Що тільки не робила: різні стрижки, блонд, навіть голилася під нуль. А зараз я дуже хочу довгі коси, тож відпускаю.

  Зовнішність якого визнаного красеня завжди здавалася вам перебільшеною? І, навпаки, хто з чоловіків із невиразною зовнішністю видається вам дуже привабливим?

  Зовнішність для мене взагалі не важлива. Кожну зовнішність можна зробити більш привабливою, тож зараз дивлюся лише на вчинки. До повномасштабного вторгнення мені подобався Адам Драйвер. Зараз  мені взагалі байдуже, що там за кордоном.

  Захоплююся тільки нашими українськими чоловіками, захисниками. Валерій Залужний  – просто краш.

  Чим пахне щастя?

  Мирним, безтурботним літнім днем на українському музичному фесті. Дуже сумую за цим.

  Читайте також: SMALL TALK: АКТОР АНДЕРС ДАНІЕЛЬСЕН ЛЬЄ ПРО ФІЛЬМ «НАЙГІРША ЛЮДИНА У СВІТІ», УСПІХ ТА ХІМІЮ ПОЧУТТІВ

  Статьи по теме