UA
RU

Small Talk: alyona alyona про «своїх» людей та кохання на відстані

Українська реперка alyona alyona презентувала сольний реліз "Не втратимо зв’язок". Це лірична пісня про любов, яка існує всупереч відстані та кілометрам. Про "своїх" людей та кохання на відстані в інетрв'ю Marie Claire.

Small Talk: alyona alyona про «своїх» людей та кохання на відстані-Фото 1

У мене є дійсно одна знайома, яка підтримувала зв’язок із зіркою епохи Золотого Голлівуду Діною Дурбін до її останніх днів — вони листувалися, ніколи не зустрівшись наживо. Дивна, але правдива історія. У вас є людина, з якою ви підтримуєте зв’язок попри відстань, відмінності у віці, поглядах тощо?

У мене із самого початку кар’єри є така дівчинка. Вона часто переміщується десь у країнах Азії, але я ніколи в житті не приїздила туди з концертами. І виходить так, що от ми знаємо, що колись зустрінемося, обміняємося обіймами й розкажемо все одна одній в очі. Скажемо слова підтримки, тому що мені подобається вона загалом як людина й те, що вона робить, її погляди на життя, особливо почуття гумору. Ми так спілкуємося не дивлячись на те, що між нами дуже багато кілометрів і годин. Вона українка, в неї родичі в Одесі. Вона переживає, інтенсивно допомагає, але так вийшло, що дуже давно не була в Україні й зараз теж немає змоги приїхати. Я б сказала, що вона прикольна «чувіха», слухає хіп-хоп, має класний вокал, робить войс-теги для різних бітмейкерів, а також любить 3d-моделювання і займається спортом. Вона — людина з бодіпозитивного руху, ми певне, на цьому найбільше зійшлися. Вона мені наче як сестра. Десь, напевне, в якомусь минулому житті ми були сестрами або друзями з дитинства,  мені так здається, що так є. Ми можемо не спілкуватися місяць, два, але потім знову десь спишемося, і ніби ми знаємо одна одну 100 років.

Але якщо загалом, то десь, напевно, ще з юності я листувалася з різними дітьми через дитячу газету. Потім спілкувалася в чатах, коли вже був інтернет. Для мене заводити такі знайомства на відстані та загалом спілкуватися з людьми не бачачи їх у вічі — це взагалі окей.

Ви тримаєте зв’язок із людьми, якими перетиналися в школі, інституті — інших суспільних формаціях, які зазвичай «зводять» людей?

Так історично склалося, що я багато переїздила у своєму житті. Я вчилася в трьох різних школах. У мене залишилися друзі з кожної зі шкіл. Я підтримую зв’язок з ними незалежно від того, що там я провчилася кілька років і переїхала супер далеко в інше не те що місто — в іншу область. Я дуже ціную таких друзів із дитинства, юнацтва й так само там у мене є найкращі друзі з університету. Ми як подружилися, так і залишилися спілкуватися вже й покумалися. Для мене цей зв’язок важливий — з людьми, з якими завжди є, про що говорити, з ними є спільні інтереси і на них можна покластися. Які завжди тебе підтримують і так само ти підтримуєш їх. Коли не байдуже, що відбувається з кожним з нас. Бути опорою, бути підтримкою — це важливо. Найбільші та найдовші моїй дружні стосунки починаються з трьох років. Мені 31, через два роки в нас буде 30 років дружби. Це — мій найкращий друг Андрій. Зараз він уже мій кум, я хрестила їхню дитину. Ми їздимо один до одного в гості та дружимо з дитячого садочку.

Small Talk: alyona alyona про «своїх» людей та кохання на відстані-Фото 2

З ким ви тримаєте зв’язок?

Я тримаю зв’язок загалом із багатьма людьми. З якимись людьми через те, що ми навчалися та товаришували. З якимись через те, що ми разом працювали і нас досі поєднують якісь благодійні справи, або взаємодопомога в різних питаннях. З людьми, з якими я вже встановила зв’язок, коли стала артистом, діячем шоубізнесу. Я вірю в долю і вірю в те, що якщо судилося так, то ти зустрінеш якусь людину в якийсь потрібний момент і треба, щоб вона залишилась у твоєму житті. На який період, мені складно сказати. Хтось — на все життя, хтось на 10 років, хтось на три місяці. Але я вдячна всім, хто був, хто є і хто буде в моєму житті на будь-який термін. Вдячна за уроки, за досвід, за допомогу, за те, що я можу бути корисною і за те, що разом ми 100 % щось робили для того, щоб змінити цей світ на краще.

Ви вірите в кохання на відстані?

Вірю в те, що воно існує. Якщо душі сплелися, то зв’язок між ними проноситься між країнами, крізь дні й ночі, крізь пори року. Така любов завжди гріє серце, мотивує жити, вселяє надію і зігріває навіть тоді, коли здається, що мороз проник у саме серце. Цінуйте свою любов, несіть її крізь роки та нехай усі наступні покоління бачать, як ми вміємо кохати та що для нас насправді важливий душевний зв’язок.

Читайте також: KURS VALÜT: «ТИЖНІ ТУРБУЛЕНТНОСТІ» 

Статьи по теме