UA
RU

Small Talk: Курган і Agregat про фільм «Люксембург, Люксембург»

Редагувати переклад
Раміл та Аміл Насірови з люмпен-репового проєкту «Курган і Agregat» зіграли братів-близнюків в новій комедії з сумним присмаком «Люксембург, Люксембург» Антоніо Лукіча. Власне, я вже двічі подивилась фільм, а після інтерв'ю Раміла та Аміла для Marie Claire... в мене майже не залишилось аргументів, щоб не зробити це втретє.
Small Talk: Курган і Agregat про фільм «Люксембург, Люксембург»-Фото 1

Фото: Kinomania Film Distribution

 Роль у фільмі «Люксембург, Люксембург» — ваш акторський дебют? Що сподобалось в цьому досвіді? А що мерзость?

Раміл Насіров: Сподобався кейтеринг, це однозначно. Ми жили від сніданку до обіду, від обіду до сніданку. І ось так от місяць зйомок. Навіть коли в мене був вихідний я декілька разів приходив, щоб на кейтерингу похавать. Звісно, це жарти. насправді досвід був дуже цікавий, класно, що нас, непрофесійних акторів запросили. А мєрзость була у Аміла – він там доїв козу і курив кальян. Напевно краще в багнюці копирсатися, чим курить кальян.

Аміл Насіров: Це не був акторський дебют. У мене він був в програмі “Осторожно, долбо*оби”, яку ми знімали для YouTube. Там було да, випробовування. Попробуйте зніміть на сьомий айфон і перекричіть вітер – оце випробовування. А якщо серйозно, то було прикольно – нова практика, цікава, корочє клас! Єдине що фігове, можливо ми надто планку закинули для себе – перший раз у фільмі і одразу головні ролі. Коли далі будуть пропонувати другорядні ролі, то я вже й не захочу може. 

Чому варто подивитися цей фільм? 

Раміл Насіров: Тому що її зробив Антоніо Лукіч, який уже до цього зробив дуже крутий фільм “Мої думки тихі”. У нього трохи інше бачення всього і це бачення дуже круте. Він не робить банальні фільми. Плюс “Люксембург, Люксембург” на суржику і там буде матюки, а матюки – це смішно. 

Аміл Насіров: Просто сходіть подивіться, я думаю це цікава робота. Вона не схожа на інші українські комедії, вона небанальна. Та й сюжет Антоніо написав дуже цикавий – він вміє банасувати між сміхом і сльозами.

Small Talk: Курган і Agregat про фільм «Люксембург, Люксембург»-Фото 2

Фото: Kinomania Film Distribution

Антоніо Лукіч заставив головного героя «Мої думки тихі» порпатися в багнюці в пошуках крижня. На які випробування він змусив вас у «Люксембург, Люксембург»?

Раміл Насіров: Мене заставив водити автівку в Люксембурзі, а в мене немає багато досвіду в цьому. Це було важко. Жопа і сидіння були мокрі, коли я сидів за кермом. А Аміля заставили кататься на катку, а він це не любить. Я не розумію взагалі на*уй ці катки придумали, тому що там можна собі відрізать пальці, ноги, шию.

Аміл Насіров: Мене довго держали в холодному басейні. Десь три рази по півгодини. Це ми знімали сцену, де моєму герою спину вирівнюють. З неприємного також було доїти козу. І ще ми знімали одну сцену вночі, імітували дощ, а вода ж зі скважини. І ти в три години ночі стоїш, а тебе п’ять дублів підряд обливають холодною водою. Це було не прикольно, бо промокли кросівки і трусики.

Small Talk: Курган і Agregat про фільм «Люксембург, Люксембург»-Фото 3

Small Talk: Курган і Agregat про фільм «Люксембург, Люксембург»-Фото 4

Фото: Kinomania Film Distribution

Я обожнюю рими з ваших пісень. Рядки чиїх пісень подобаються вам?

Раміл Насіров: Мені подобаються рими в американських співаків. Єдине що – я не зможу їх повторити, бо я взагалі не знаю англійську.

Аміл Насіров: Мені подобаються рядки пісень гурту Latexfauna, сольні рядки Жеки з нашого гурту Курган & Agregat, Паліндром подобається. А ще Скрябін – це банально, але в нього дуже круті тексти, особливо його проєкту “Злий репер Зеник”.

Що ви наспівуєте, коли вас ніхто не чує?

Раміл Насіров: Я наспівую “Радуги, нам завідують радуги, нам завідують радуги, чуть-чуть”.

Автори: Дарина Кибець, Ірина Татаренко

Читайте також: «ЇХ БІСИТЬ, КОЛИ МИ СМІЄМОСЯ»: ЧОМУ АНДРІЙ ДАНИЛКО Є ВОРОГОМ №1 ДЛЯ РОСІЙСЬКИХ ПРОПАГАНДИСТІВ?

Статьи по теме