Small Talk: LATEXFAUNA про улюблені відверті відеокліпи

Редагувати переклад
Відомі особливим поєднанням української мови та соковитого суржику, інді-герої LATEXFAUNA, зіграють великий концерт для київських шанувальників. Виступ дрім-поп гурту відбудеться 13 жовтня в Stereo Plaza. Музиканти готують найбільшу концертну програму, до якої увійдуть улюблені хіти «Лайм», «Серфер», «Баунті», «Черкащина» та нові пісні. Крім того, LATEXFAUNA обіцяють оновлене шоу «з божественним світлом та безкраїм саундом», тож цей концерт, за словами гурту, точно не можна пропускати.

Small Talk: LATEXFAUNA про улюблені відверті відеокліпи-Фото 1

Нещодавно музиканти випустили кліп на пісню «MASANDRA», який назвали найвідвертішим кліпом в історії українського шоубізнесу. Спеціально для Marie Claire музиканти розповіли про власні улюблені відверті відеокліпи.

Small Talk: LATEXFAUNA про улюблені відверті відеокліпи-Фото 2

Діма Зезюлін, вокаліст

Мені здається, що найбільш сексі і чуттєві кліпи це ті, в яких не показано саму похабєнь, але показаний пешн. Мені дуже подобається кліп Hurts на пісню Lights. Оцініть самі цю наркотичну пристрасть між «тореадором» і «буйволицею».

 

Small Talk: LATEXFAUNA про улюблені відверті відеокліпи-Фото 3

Ілля Случанко, гітарист

Я люблю попсу, і не стісніяюсь цього. Дев’ятий клас. Мені в тєлєк встромили кабель з кабельним ТБ. і я побачив оце на ентер мьюзіку. Сказать шо це відео вплинуло на мої сексуальні вподобання — не сказать нічого. Досі захватує дух від дівчат з червоними губами у формі marching band. Тут все доволі відверто, без сенсів, яскраво, заможно і дуже horny. В 14 років мріяв висіть під цей трек на пляжі з моделями схожими на Джесіку Альбу.

 

Small Talk: LATEXFAUNA про улюблені відверті відеокліпи-Фото 4

Олександр Мильніков, клавішник

Сексуально-агресивне відео на трек Call on Me — Eric Prydz вийшло в 2004 році. За думкою багатьох — знакова робота свого часу. Сюжет кліпу уже тоді був не новий, явно нагадуючи фільмографію Джона Траволти. Втім майстерність усієї групи з аеробіки, ретро-одяг, зачіски, і перфектні фігури акторів зваблювали з першої хвилини. На жаль, кліп закінчується надто швидко, залишаючи бажання переглянути його знову. Три хвилини надто мало для безсоромності і вроди.

 

Small Talk: LATEXFAUNA про улюблені відверті відеокліпи-Фото 5

Лесь Димань, басист

Army of Lovers — Crucified. Не те щоб це був супер-відвертий чи еротичний кліп. Але головне, шо в ньому є не лише жіноча, а й чоловіча сексуальність. І того я вирішив обрати це відео. Звісно, хитрі шведи багато запозичили у травесті-шоу. Пам’ятаю, коли я був підлітком, для мене Army of Lovers були справжнім відкриттям саме завдяки візуальній складовій. Їхні кліпи завжди були яскравими, сміливими в прийнятті своєї індивідуальності.  А для мене, малого штріха з провінції 90х, де досить було мати довге волосся, шоб тебе чмирили і травили, Army of Lovers були чимось ну дуже самоствердним. Шо ви, хейтери? Я досі патлатий і довольний собою. Так а ви шо там?

 

Small Talk: LATEXFAUNA про улюблені відверті відеокліпи-Фото 6

Максим Гребінь, ударні

Blink-182 — What’s My Age Again? Я побачив це відео в 12 років, коли висів у друга в якого було MTV. Я отетерів від того шо мужики бігають голяка містом, бо це було просто неможливо уявити в наших тогочасних реаліях. Так почався мій шлях до критичного мислення. Ну і звичайно на 1:10 момент коли дитяче серце завмирає, і думки стають «вогкими».

Читайте також: SMALL TALK: СПІВАЧКА ROXOLANA ПРО АУДІОКНИГИ, УКРАЇНСЬКУ КЛАСИКУ, МАЛЮВАННЯ В ШКІЛЬНИХ ПІДРУЧНИКАХ

Статьи по теме