Small Talk: співачка ROXOLANA про аудіокниги, українську класику, малювання в шкільних підручниках

Редагувати переклад
Медіасервіс MEGOGO запускає у безкоштовний доступ проєкт «Укрліт», для якого озвучили понад 250 творів зі шкільної програми з української літератури (5-11 класи).​​ Зірковими дикторами стали професійні актори та відомі музиканти, зокрема, співачка ROXOLANA.

Small Talk: співачка ROXOLANA про аудіокниги, українську класику, малювання в шкільних підручниках-Фото 1

Ви одразу погодилися на пропозицію начитати українську класику, що включена до шкільної програми?

Звісно, я одразу погодилась на пропозицію, оскільки однією з задач своєї творчості я вважаю популяризацію української культури і, скажімо, для свого першого альбому я записала пісні на вірші українських поетів різних часів. Мені здається, начитати українську класику це дуже круто і це ще одна класна можливість донести її до якомога більшої кількості людей.

У вас була змога обрати твір?

Я обирала із запропонованих творів, але так все добре співпало, що це були твори, які мені подобаються і які мені б хотілося начитати. Тому це чудове і приємне співпадіння.

Ви слухаєте аудіокниги?

Так, і вважаю їх класним інструментом для того, щоб ефективно використати час, наприклад, в дорозі. Іноді дивитись фільми чи серіали не дуже комфортно під час поїздок, а от слухати аудіокниги – просто ідеально.

Однієї улюбленої не маю, оскільки слухаю дуже різні книжки. Але можу порадити книгу, яку саме зараз слухаю, це «Дофамінове покоління» Анни Лембке.

Ви малювали в шкільних підручниках?

Ні, в шкільних підручниках ніколи не малювала. Максимум, могла зробити якусь примітку на полях олівцем, але ніколи – ручкою.

Сьогодні робите примітки на берегах книги?

Зараз примітки не роблю, але можу підкреслити потрібні мені тези чи фрази, які мене зацікавили, але роблю це нечасто.

Читайте також: SMALL TALKS: ОЛЬГА ТЕРЕФЕЄВА, СПІВЗАСНОВНИЦЯ РУХУ SAVE KYIV MODERNISM 

Статьи по теме