UA
  RU

  Спецпроект Marie Claire та Mary Kay “Сила жінки” номіновано на X-RAY Marketing Awards

  Редагувати переклад
  Як колаборація року у видання та бренду косметики є всі шанси перемогти конкурентів.
  
  Спецпроект Marie Claire та Mary Kay “Сила жінки” номіновано на X-RAY Marketing Awards-Фото 1

  Підбиваючи підсумки 2020 року, пропонуємо ще один раз насолодитися неймовірною історією жінки, яка здолала жахливу хворобу та довела, що життя не завершується на страшному діагнозі. Саме її виділив оргкомітет премії X-Ray marketing Awards.


  Проголосувати за “об’єднання року” Marie Claire х Mary Kay можна за посиланням.

  Ім’я Алли Мазур стало синонімом новин вже для кількох поколінь українців. Їй довіряють мільйони людей і щонеділі чекають біля екранів у ТСН.Тиждень. Торік вона змогла прийняти діагноз онко не як вирок, а як виклик, і своєю сміливістю підтримати багатьох. І зараз в новому образі у свій день народження Алла надихає всіх жінок не боятися приймати себе після хвороби, любити себе і життя — попри все.


  В рамках спецпроєкту «Сила жінки» бренду косметики Mary Kay та глянцевого журналу Marie Claire телеведуча, powerful woman, а також справжня героїня Алла Мазур відверто розповіла, як їй вдалося перемогти рак грудей, не втративши віри у майбутнє. Зірка телеканалу 1 + 1 протягом всього процесу лікування була твердо налаштована виграти не тільки битву, але і війну з захворюванням. Не в останню чергу завдяки позитивному настрою їй вдалося видужати, і разом з тим стати справжнім символом урочистості духу для мільйонів жінок України.

  Читай также: Канал «Україна» покаже кримінальну мелодраму «Незакрита мішень» про спортсменку

  Спецпроект Marie Claire та Mary Kay “Сила жінки” номіновано на X-RAY Marketing Awards-Фото 2


  “Коли прийшла на першу зустріч до лікаря, якому довірила своє лікування, звернула увагу на рожеві стрічечки на халатах всього персоналу. Я почала лікування дуже символічно: у Всесвітній день боротьби із раком грудей. І вирішила, що це знак, що все буде добре”.

  Секрет емоційного здоров’я, втім, як і фізичного, досить простий. В першу чергу необхідно розуміти, що від вашого ставлення до світу залежить те, як ваш організм буде відповідати на ваші почуття. Постійно переживаєте, нервуєте і тримайте негатив в собі? Припустимо, що ви вже ступили на невірну доріжку. Якщо для вас дійсно є цінним власне здоров’я, а також спокій вашої сім’ї, то ви ніколи не станете ставитися до свого тіла зі зневагою. Воно — ваш власний храм, і проявляти почуття до нього потрібно не лише у виборі їжі або фізичних навантажень.

  Як кажуть люди знаючі, потрібно ставити питання інакше: не «чому?», «за що?», а «для чого?». Я – людина віруюча. Тому звернулась до Бога: «Нехай буде так, як має бути. Але дай мені зрозуміти, який урок я маю винести із цієї ситуації».  Статьи по теме