UA
  RU

  Сучасні українські митці у співпраці з міжнародними криптохудожниками створили благодійний NFT drop

  Редагувати переклад

  У рамках STATEMENT UKRAINE viennacontemporary запустили Crypto Art Drop для підтримки української мистецької спільноти у форматі NFT drop. Ініціатива включає щонайменше 8 мистецьких робіт, створених відомими сучасними українськими митцями у співпраці з міжнародним криптохудожниками, яких було відібрано Борисом Ондречко (художній керівник VCT), Яною Баріновою (директорка з розвитку бізнесу VCT), Бенуа Куті (засновник Музею крипто Arts) та Юрою Мироном (провідний український криптохудожник). Проект побудований на платформі Tezos і відбувається за підтримки Музею Crypto Arts і 0x4rt.

  Сучасні українські митці у співпраці з міжнародними криптохудожниками створили благодійний NFT drop-Фото 1

  Somnus, Енджі Тейлор x Влада Ралко

  NFT вже представлено на платформі https://objkt.com та будуть продані через аукціон протягом 9-11-го вересня. Більша частина коштів отриманих від продажу творів мистецтва NFT буде передана безпосередньо на підтримку української організації  – Dattalion.

  DATTALION – Український батальйон даних – це проект, заснований і керований українськими жінками за підтримки міжнародних волонтерів, які воюють на інформаційному фронті війни росії проти України. DATTALION — це найбільша безкоштовна та незалежна зведена база даних фото- та відеозаписів війни з відкритим вихідним кодом, а також база даних перевірених очевидців жахів російського вторгнення.

  Керують проєктом Том Валлманн та Ольга Столярчук, за підтримки Яни Барінової.

  Мета проєкту:

  • надання сталої підтримки українським художникам шляхом об’єднання сучасних українських художників із міжнародними крипто художниками та надання їм допомоги в запуску їхньої роботи на відповідних цифрових мистецьких платформах для підвищення обізнаності про їхню роботу та звернення до нових колекціонерів.
  •  поєднання західних і східних  художників і мистецьких сцен, а також збір коштів для благодійних організацій, пов’язаних з мистецтвом і культурою в Україні.
  Сучасні українські митці у співпраці з міжнародними криптохудожниками створили благодійний NFT drop-Фото 2

  Unbreakable People, Sparrow  х Анна Кострицька

  Наші мистецькі колаборації: Sparrow  х Анна Кострицька, Oficinas TK x Юлія Бєляєва, Ілан Катін х Катерина Заволока, Гала Мірісса х Макс Кільдеров, Бард Іонсон х Олексій Сай, Енджі Тейлор x Влада Ралко, Gary Cartlidge х Олексій Іванюк, Shortcut  x Дмитро Федоренко.

  Переглянути готові арт обєкти можна за посиланням — bit.ly/3QhSjlV .

  Взяти участь в аукціоні можна буде 9-11 вересня за посиланням — bit.ly/3cRYUpx 

  Сучасні українські митці у співпраці з міжнародними криптохудожниками створили благодійний NFT drop-Фото 3

  A Fray of Morality, Gary Cartlidge х Олексій Іванюк

  Читайте також: УКРАЇНСЬКІ ДОКУМЕНТАЛЬНІ ФІЛЬМИ, ЯКІ ДОПОМОЖУТЬ КРАЩЕ ЗРОЗУМІТИ УКРАЇНУ

  Статьи по теме