UA
RU

Українка Таню Муіньо зняла кліп для Дуа Ліпи

Редагувати переклад

Українська режисерка Таню Муіньо зняла новий кліп для співачки Дуа Ліпи. Відео на пісню Illusion за 17 годин вже побачили майже 2 мільйони глядачів.

Українка Таню Муіньо зняла кліп для Дуа Ліпи-Фото 1

Співачка Дуа Ліпа опублікувала новий кліп на пісню Illusion. За 17 годин його побачили майже 2 мільйони глядачів. Автором яскравого кліпу стала українська режисерка Таню Муіньо. Зйомки проходили у Барселоні. Для Illusion обрали цікаву локацію — басейн, де проходили змагання з стрибків у воду на Літніх Олімпійських іграх 1992 року. 

Українка Таню Муіньо зняла кліп для Дуа Ліпи-Фото 2

«Моя мрія реальна! Оце так! Дуа, дякую за довіру. Твоя музика завжди мене надихає. Співпраця з тобою була фантастичною, створюючи Illusion через воду, повітря та танець! Люблю!» — прокоментувала нову роботу і процес зйомок Таню Муіньо.

Українка Таню Муіньо зняла кліп для Дуа Ліпи-Фото 3

Це — вже друга робота української режисерки з початку року. У січні вийшов кліп Дженніфер Лопес Can’t Get Enough, який також зробила Таню Муіньо. Минулого жовтня вона зняла кліп TK421 Ленні Кравіцу, яким співак анонсував новий альбом Blue Electric Light. А у вересні — кліп для американської реперки Cardi B на пісню Bongos

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Instagram / Dua Lipa

Читайте також: «Я НЕ МІГ ЗАСПОКОЇТИ МИНУЛЕ, ЯКЕ ПРОСТО ВИНОСИЛО ДАВНО ЗАМКНЕНІ ДВЕРІ»: MONATIK ПРЕЗЕНТУВАВ НОВЕ ВІДЕО «ВІЧНО ТАНЦЮЮЧА ЛЮДИНА»

Статьи по теме