UA
RU

Тейлор Свіфт заспівала пісню Karma разом із Ice Spice

Редагувати переклад

Сьогодні Тейлор Свіфт порадувала шанувальників новим кліпом. Співачка випустила пісню Karma разом із Ice Spice.

Тейлор Свіфт заспівала пісню Karma разом із Ice Spice-Фото 1

Днями Тейлор Свіфт анонсувала перевидання свого десятого і останнього альбома Midnights. Оновлений старий альбом вийде під назвою Midnights (Til Dawn Edition). Співачка назвала його делюкс-версією. Делюкс — це тому, що до Свіфт приєднаються дві зірки — Лана Дель Рей та Ice Spice. Про це Тейлор Свіфт повідомила у соцмережах:

«Так багато треба розказати. Я велика шанувальниця цієї блискучої артистки. Познайомившись з нею, можу підтвердити: за нею варто слідкувати. Дуже рада повідомити, що пісня Karma вийде у запису із Ice Spice. Пісня стане частиною нового делюкс-альбома Midnights (Til Dawn Edition). На додаток до пісні Karma із Ice Spice… Ви просили, ми вас послухали: ми з Ланою Дель Рей повернулися в студію спеціально, щоб записати ще більше голосу Лани у пісні Snow on the Beach».

Альбом можна замовити на сайті співачки. А на найближчому концерті можна буде придбати колекційний диск, на якому до пісень альбома Midnights додадуть трек You’re Losing Me.

Тейлор Свіфт заспівала пісню Karma разом із Ice Spice-Фото 2

У березні Тейлор Свіфт розпочала американський тур The Eras Tour. Перший концерт на стадіоні State Farm Stadium, де проходив Супербоул, вразив шанувальників. Виступ наживо побачили 70 000 глядачів. Для порівняння, Супербоул відвідало 68 000 любителів футболу. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Instagram / Taylor Swift

Читайте також: IMAGINE DRAGONS ЗНЯЛИ КЛІП ПРО ВІЙНУ УКРАЇНІ

 

 

Статьи по теме