UA
RU

Президент Зеленський звернувся до глядачів Супербоулу-2023

Перед початком фінальної гри сезону Національної футбольної ліги США на стадіоні показали звернення Володимира Зеленського. Президент закликав американців підтримати Україну.
 
Президент Зеленський звернувся до глядачів Супербоулу-2023
 
Про це повідомила посол України в США Оксана Маркарова у facebook:
«З четверга, коли NFL нагороджує найкращих гравців Американського футболу, до неділі, коли відбувається фінал гри за Супер кубок, вся Америка живе футболом. А в неділю — за пару годин до початку — просто все виключно про футбол. І прямо перед початком гри у мене почав розриватися телефон від смсок. Бо вчора вперше на одній з найважливіших і найпопулярніших для американців події прозвучали слова нашого Президента Володимира Зеленського із закликом до американців підтримувати нашу справедливу боротьбу».
Президент Зеленський звернувся до глядачів Супербоулу-2023
 
Оксана Маркарова розповіла, що на матчі були вшановані гравці Української Ліги Американського Футболу, які захищають нашу країну від російських окупантів. Після звернення Президента на поле запросили українських футболістів Юрія ГундичаРомана Богуславського, Дениса Полубінського та Алфі Вільямса.
«Такі вшанування і пряма комунікація Президента з американцями зближують наші народи, посилюють підтримку України і наближають нашу перемогу!» — запевнила Маркарова.
Президент Зеленський звернувся до глядачів Супербоулу-2023
 
Супербоул — традиційно одна з найпопулярніших подій в країні. Представники компанії FOX, яка транслювала матч у Сполучених Штатах, заявили, що цього року очікують аудиторію в 115 млн глядачів.
 
Нагадаємо, що у грудні 2022-го ФІФА відхилила запит України показати звернення Президента Володимира Зеленського перед фіналом чемпіонату світу-2022 з футболу, що проходив у Катарі.
 
Автор: Яна Панюшкіна
 
Фото: facebook / Оксана Маркарова
 
 
 
 

Статьи по теме