UA
RU

Телеканал «Україна» розпочав підготовку грандіозного новорічного шоу

31 грудня канал  «Україна» запрошує глядачів  на масштабне святкове шоу  «Новорічна ніч на каналі «Україна», аби в компанії улюблених артистів  зустріти 2021-ий рік весело, яскраво  та незабутньо.

Телеканал «Україна» розпочав підготовку грандіозного новорічного шоу-Фото 1

2020-ий став для усіх  нас роком випробувань та обмежень. Ми скучили за веселощами, гучними  концертами, атмосферою легкості  та драйву. Тож улюблений канал  мільйонів українців влаштовує  неймовірне грандіозне свято, в  якому візьмуть участь найпопулярніші українські артисти.

Найгучніша «Новорічна ніч на каналі «Україна» – це улюблені українські та міжнародні хіти, дотепні жарти, вражаючі постановки і неповторна атмосфера веселощів. Глядачі заспівають із зірками в караоке-барі та станцюють під найпопулярніші мелодії 2020-го року, які співаки виконають прямо на Михайлівській площі під час новорічних святкувань.

«На грандіозній сцені шоу «Новорічна ніч на каналі «Україна» прозвучать тридцять п’ять пісень у виконанні топових українських зірок, а номери вражатимуть глядачів своєю масштабністю та оригінальністю. У новорічний вечір на каналі «Україна» запалять кращі з кращих, серед них – NK | Настя Каменських, Олег Винник, MONATIK та DZIDZIO», – коментує директор департаменту розважальних програм каналу «Україна» Анатолій Сябро.

Читай также: Знаменитости, которые побороли расстройства пищевого поведения

Телеканал «Україна» розпочав підготовку грандіозного новорічного шоу-Фото 2

Популярний співак Олег Винник не лише подарує глядачам свої головні хіти, але й приготує неймовірний сюрприз.

«Звичайно, що новорічну ніч не можна уявити без хітів, тому у свято я буду дарувати людям улюблені ними композиції. Окрім своїх авторських треків виконаю легендарну пісню багатьох поколінь. Головне – настрій і емоція», – зазначає Олег Винник.

Імена ведучих стануть для українців справжньою несподіванкою, їх творці шоу відкриють згодом. Включення проходитимуть з двох локацій: безпосередньо з Михайлівської площі – поруч з головною ялинкою країни та із зони караоке.

«Крейзі-караоке – це зона гумору та різноманітних розваг. Співаки, телеведучі, актори, спортсмени не тільки співатимуть та куражитимуться, але й змагатимуться між собою у дотепних конкурсах. Ми зробимо все, аби подарувати глядачам незабутнє шоу та найтепліші, найяскравіші емоції свята», – зазначає Анатолій Сябро.

Для кожного артиста команда проєкту готує унікальний номер або конкурс. Зйомки стартують на початку грудня, а побачити грандіозне музичне шоу «Новорічна ніч на каналі «Україна» глядачі зможуть ввечері 31 грудня.

Статьи по теме