UA
RU

Тільда Свінтон — нова муза Альмодовара: український трейлер фільму «Людський голос»

Вольга Україна представила український трейлер до фільму “Людський голос” Педро Альмодовара. Головну роль в ній грає Тільда Свінтон. 

Тильда Суинтон и Педро Альмодовар

Тільда Свінтон зізнається, що закохалася в творчість Альмодовара після перегляду «Жінки на межі нервового зриву» та роботі із ним заважало те, що режисер знімає виключно іспанською. Педро Альмодовар не приховує, що давно мріяв зняти Свінтон і картина «Людський голос» стане його першою англомовною стрічкою. Ми радіємо, що завдяки Вольга Україна маємо змогу переглянути трейлер українською.

Також читайте: ТІЛЬДА СВІНТОН: «ТАК, Я ІНОПЛАНЕТЯНКА!»

“Людський голос” було відзнято протягом одинадцяти діб в липні 2020-го року та презентовано у вересні в рамках міжнародного фестивалю у Венеції, де Тільда Свінтон отримала почесного “Лева” за вклад у кінематограф.

“Людський голос” розповідає про Жінку, яка начебто завмерла, сподіваючись на повернення колишнього коханого, що так і не забрав свої валізи. Вона розділяє самотність із голосом у телефонній слухавці та відданним собакою, який не розуміє, чи залишив його господар. Дві живі істоти, що застрягли в невизначенності болісного очікування.

актриса Тильда Суинтон и режиссер Педро Альмодовар

Тильда Суинтон в новом фильме Альмодовара

Також читайте: MC@WORK: ЛЕОНІД МАРТИНЧИК, ІНФЛЮЕНСЕР, ТЕЛЕВЕДУЧИЙ, ФЕШН-ЕКСПЕРТ

При прокаті в Україні стрічка буде супроводжуватись ексклюзивною бесідою Тільди Свінтон та Педро Альмодовара з його братом — Агустіном Альмодоваром, продюсером та постійним колаборантом великого іспанського режисера. Тож кожен глядач зможе після перегляду фільму знайти відповіді на свої запитання та почути від творців “Людського голосу” всю правду про стрічку і їх творчий процес.

Статьи по теме