UA
RU

Новий фільм від творців «Прибуття» — трилер «Мізантроп»: прем’єра українського трейлеру

Редагувати переклад

Психологічний детективний трилер «Мізантроп» від творців «Прибуття» стартує в українському прокаті з 11 травня. Компанія ADASTRA CINEMA презентує його локалізований трейлер, в головній ролі якого – відома акторка Шейлін Вудлі («Велика маленька брехня»).

Новий фільм від творців «Прибуття» —  трилер «Мізантроп»: прем’єра українського трейлеру-Фото 1

Кадр «Мізантроп», 2023

Десятки жертв, яких нічого не пов’язує. Один майстерний вбивця, що не залишає доказів. Він не зупиниться сам, але щоб його спіймати — треба думати як він. Поліція та ФБР ведуть загальнонаціональне полювання, в яке щодня втручаються політики та медіа. Але в команді досвідченого агента Ламарка (Бен Мендельсон) є ключ до розуму вбивці – молода офіцерка Елеонор Фалько (Шейлін Вудлі): перша на місці злочину, перша, хто виходить на його примарний слід.

Шейлін Вудлі — номінантка на «Золотий глобус», BAFTA, Премію гільдії кіноакторів США. ми добре пам’ятаємо її за ролями у стрічках «Нащадки», «Винні зірки» та фантастичній франшизі «Дивергент», і з легкістю трансформувалася у більш «дорослі» ролі завдяки трилерам «У полоні стихії», «Сноуден», «Мавританець» та культовому шоу HBO «Велика маленька брехня».

Новий фільм від творців «Прибуття» —  трилер «Мізантроп»: прем’єра українського трейлеру-Фото 2

Кадр «Мізантроп», 2023

Масштабний та стильний психологічний трилер «Мізантроп» про пошуки вбивці, який тероризує мегаполіс, став англомовним дебютом аргентинського режисера-візіонера Даміана Сіфрона, лауреата BAFTA і номінанта на «Оскар» за фільм «Дикі історії». Серед продюсерів стрічки команда, що працювала над масштабними фільмами «Прибуття» Дені Вільнева, «Петля часу» Раяна Джонсона, «Пам’ятай» Крістофера Нолана.

Новий детективний трилер «Мізантроп» — вже з 11 травня в українському прокаті.

Читайте також: БРЕНДАН ФРЕЙЗЕР. ЕКСКЛЮЗИВНЕ ІНТЕРВ’Ю З ВИКОНАВЦЕМ ГОЛОВНОЇ РОЛІ У ДРАМІ «КИТ». 

Статьи по теме