UA
RU

Український мультфільм «Мавка. Лісова пісня» покажуть на Netflix

Редагувати переклад

Український анімаційний фільм «Мавка. Лісова пісня» покажуть на Netflix. Мультфільм має з’явитися на стрімінговій платформі 1 грудня. 

Український мультфільм "Мавка. Лісова пісня" покажуть на Netflix

Український мультфільм «Мавка. Лісова пісня» з’явиться на стрімінговій платформі Netflix 1 грудня. Про це повідомили у Державному агенстві України з питань кіно: 

«Анімаційний фільм «Мавка» набирає ще більшої популярності, подорож онлайн сервісами продовжується, наступною зупинкою стане стрімінгова платформа Netflix, на якій мультфільм стане доступним з 1 грудня. «Мавка» є найкасовішим анімаційним проєктом за всю історію українського кінопрокату, вдячні кожному глядачу, який підтримує українське кіно».

Ще у березні анімаційний фільм «Мавка. Лісова пісня» побив всі рекорди і став найкасовішим українським фільмом за часів Незалежності. За три вікенди в українському прокаті на мультфільм було продано 642 671 квитків. На той момент його бокс-офіс склав 81 848 415 грн. 

Український мультфільм "Мавка. Лісова пісня" покажуть на Netflix

Анімаційний фільм «Мавка. Лісова пісня» було створено за мотивами драми-феєрії Лесі Українки «Лісова пісня». Його робили з українською автентикою, але так, щоб мультфільм був зрозумілим найширшій аудиторії у всьому світі. У червні повідомили, що за мотивами цього мультфільму планують зняти серіал

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: mavka.ua

Читайте також: УКРАЇНСЬКИЙ СЕРІАЛ, ЯКИЙ ВИЙДЕ НА NETFLIX: ЯК ПРОЙШОВ ДОПРЕМʼЄРНИЙ ПОКАЗ

Статьи по теме