UA
RU

Українці створили онлайн-бібліотеку обкладинок, де зображується війна в Україні

Редагувати переклад

Сюди увійшло більше 3000 обкладинок з різних куточків світу.

Війна в Україні – резонансна подія, про яку говорять всі і до сих пір. Звичайно, з перших днів війни ця подія була головним інфоприводом у провідних світових медіа, але зараз вони також продовжують публікувати новини про Україну і розміщувати їх на перших шпальтах.

Українці створили онлайн-бібліотеку обкладинок, де зображується війна в Україні-Фото 1

Фото:weareukraine.info

Таку онлайн-бібліотеку заснувала команда проєкту WeAreUkraine.info, яка надає неупереджені і правдиві новини про війну на території Україні на англійській мові. Також вони розповідають про світову підтримку українців з боку світових лідерів, селебрітіс та простих людей. Тому логічно, що на світ з’явився такий проект, який демонструє те, що світ не мовчить про російське вторгнення на наші землі.

Читайте також: Тільда Свінтон зачитає “Словник війни” про українські реалії на літературному фестивалі у США

Організатори бібліотеки почали відслідковувати обкладинки іноземних друкованих ЗМІ з 24 лютого і в їх арсеналі вже близько 3000 шпальт з видання французькою, англійською, німецькою, грецькою, польською, словацькою та іншими мовами. На сайті можна обрати конкретну країну чи дату виходу газети чи журналу і прослідкувати динаміку розвитку подій.

Статьи по теме