В обіймах почуттів: чотири пари розповідають свої історії кохання

Редагувати переклад
Парні аромати були створені, щоб підкреслити гармонію стосунків між закоханими. Бо парфум — це та найтонша  матерія, де слова зайві. Аромат здатний витягнути на поверхню найглибші почуття і бажання. Це мова потягу, це енергія пристрасті. Чотири пари діляться своїми історіями кохання у проєкті «Переможне кохання». Розповідають про те, як вони доповнюють одне одного та підтримують, як саме стосунки допомогли їхнім особистостям розкритися. Проєкт був підготовлений до прем’єри нового парного аромату Attraction Awaken від Avon.

В обіймах почуттів: чотири пари розповідають свої історії кохання-Фото 1

Attraction Awaken від Avon — це дует ароматів, створений на основі магнетичних спільних акордів, які, як було доведено, притягують до себе. Він підіймає на поверхню всі ваші спогади, прагнення і таємниці. Цей аромат —іскра, яка засліплює, і голос, який спокушає.

Для Нього обрали іскристу верхню ноту мускатного горіха, романтичну ноту серця апельсинового коньяку та, спільну з Нею, мрійливу базову ноту, яка містить акорд пристрасного зілля, де вишукана шкіра, бурштинові мускуси та просочена ромом деревина творять гармонію пристрасного аромату.

Для Неї іскристою верхньою нотою стала чорна смородина, романтична нота серця — чорна тубероза та, об’єднана з Ним, мрійлива базова нота пристрасного зілля, що створює ауру загадковості та сексуальності.

Чотири обрані пари отримали аромат кохання Attraction Awaken від Avon і взяли участь у професійній фотосесії, щоб зафіксувати чарівні миті ніжності й кохання.

Катерина і Влад Фастовець 

З чоловіком ми знайомі ще з дитячого садка, а наша історія кохання почалася у школі. Проте не все так просто. У випускних класах ми зустрічалися, це було ідеальне підліткове кохання. Потім я поїхала навчатися у велике місто і ми розлучилися на довгих 15 років, за які встигли прожити цілі окремі життя. Жоден із нас так і не побудував родину та стабільно подумки повертався до перших відносин із запитанням: «А що було б, якби ми не розсталися?».

В обіймах почуттів: чотири пари розповідають свої історії кохання-Фото 2

Влітку 2022 року, після початку повномасштабного вторгнення, я була у відрядженні у Парижі й мені наснився сон, у якому ми з Владом одружені. Сяє яскраве сонце і ми вдома (територія нашої малої батьківщини вже понад 9 років окупована). Прокинувшись, подумала, що це знак, і я неодмінно маю його знайти. Виявилося, що коли я написала йому, він ішов добровольцем у ЗСУ. Так ми почали спілкуватися телефоном, а коли зустрілися після 15років розлуки, то зрозуміли, що хочемо будувати майбутнє разом.

В обіймах почуттів: чотири пари розповідають свої історії кохання-Фото 3

Іноді мені так шкода втраченого часу, який ми могли бути разом… Але мій чоловік сказав: «Життя нас підготувало одне для одного». Зараз ми цінуємо кожну хвилину, проведену спільно. Уперше в житті я почуваюся спокійно та впевнено, враховуючи такий нестабільний світ і час. Зараз пишу ці рядки, дивлячись, як спить наша донечка Софі, але це вже зовсім інша історія. 

В обіймах почуттів: чотири пари розповідають свої історії кохання-Фото 4

В обіймах почуттів: чотири пари розповідають свої історії кохання-Фото 5

Унікальні та рідкісні моменти разом завжди хочеться закарбувати у пам’яті, й для мене це можливо, якщо користуватися конкретним ароматом, який потім працює наче телепорт у минуле. Таким ароматом для нас стали парфуми Аttraction Аwaken, які повертають нас у щасливі моменти, проведені разом.

В обіймах почуттів: чотири пари розповідають свої історії кохання-Фото 6

Головне — будувати плани, сміливо дивитися у майбутнє, бо кохання завжди перемагає і час, і розлуку, і навіть війну.

Фото: Вадім Худолій

В обіймах почуттів: чотири пари розповідають свої історії кохання-Фото 7

Наталія і Віталій Шалаї

Коли я замислююсь про 10 років, які триває наше кохання, в мені оживає весь спектр почуттів: від перших теплих моментів дружби до дорослого відповідального життя разом. Ці роки були наповнені випробуваннями та спільними досягненнями.

Ми познайомились на роботі, і відтоді кожен день став частиною нашої подорожі життям. Багато було важливих моментів, які допомагали нам зростати як особистостям разом: від дружби до народження нашої прекрасної доньки. Останні три роки були непростими, але любов завжди виявлялася сильнішою за обставини. Ми підтримували одне одного в найскладніші миті.

В обіймах почуттів: чотири пари розповідають свої історії кохання-Фото 8

Навіть у звичайних справах намагаємося знайти той особливий час для двох, коли можемо насолоджуватися одне одним і підтримувати магічний вогник кохання. Спільні хобі та традиції надають нашим дням більше кольорів і вражень. Що б не відбувалося, головне — це наша сім’я! Ті, з ким так тепло, так весело, так затишно і так спокійно в наш буремний час!

Подолати труднощі, які зявилися на нашому шляху, допомогли відкриті розмови та взаємна підтримка. Це вчило нас, що кохання — не тільки емоції, а й робота над собою і взаємне розуміння. А запрошення на побачення, романтичні вечори, подарунки просто так — це чарівні елементи, що захоплюють та підтримують відносини свіжими.

В обіймах почуттів: чотири пари розповідають свої історії кохання-Фото 9

Наша історія кохання — це не лише 10 років! Бо 10 років — це лише початок. Дні народження нашої сімї святкуються не просто числовим ювілеєм, а й пошаною та надією на щасливіше майбутнє. З кожним прожитим разом днем я відчуваю, як росте і зміцнюється наше кохання. Тож, озираючись назад, я відчуваю неймовірну подяку за кожен момент, кожен сміх і кожен ніжний погляд. І знаю, що найкраще ще попереду!

В обіймах почуттів: чотири пари розповідають свої історії кохання-Фото 10

Анна і Антон Батюки 

У нашому коханні є щось магічне, щось, що не відокремити від загадкових сил долі. У 2011 році моє життя розквітло яскравими барвами, які я в той момент точно не могла передбачити. Цього дня я зустріла його, того, кого тепер називаю своїм чоловіком. Це було кохання з першого погляду, невловимий момент, який перевернув моє життя. Ні він, ні я не планували відносини, але доля вирішила інакше.

В обіймах почуттів: чотири пари розповідають свої історії кохання-Фото 11

Почавши стосунки, ми виявили, що наші долі перепліталися ще з дитинства. З’ясувалося, що ми ходили до однієї школи та навчалися на одній паралелі. Але як це було можливо, щоб наші шляхи жодного разу не перетнулися шкільними коридорами? Мій чоловік перейшов до іншого навчального закладу у 3 класі, а коли згодом повернувся, то, за сімейними обставинами, я вже навчалася в іншій школі. Наше дитинство пройшло поруч, але ми ніколи не знали одне одного.

Ми одружилися за рік після того, як зустрілися. На початку було важко уявити, як ми, здавалося б, малознайомі люди, можемо зробити такий важливий крок. Але ми відчували глибокий духовний звязок, який єднав наші душі та життя.

В обіймах почуттів: чотири пари розповідають свої історії кохання-Фото 12

Наша історія — істинна ілюстрація того, що кохання завжди перемагає найскладніші випробування життя. Вонапочалася в дитинстві, а переросла у щось велике і неймовірне.

Коли на нашому шляху виникали труднощі, ми завжди згадували про цю магічну випадковість: ми, дві душі, майже ціле життя були поруч, але відкрили одне одного лише тоді, коли кохання вирішило нас поєднати. І хоча наш шлях був несподіваним, кожен його момент став частиною великого переможного кохання.

В обіймах почуттів: чотири пари розповідають свої історії кохання-Фото 13

Аліна і Олександр Богачі

Наша історія почалася не в Україні, ми обоє працювали за кордоном. Нове незнайоме місто стало свідком наших перших, таких невимушених, прогулянок після роботи. Девять днів ми провели разом, а потім життя знову розкидало нас у різні кінці світу — він переїхав за кордон, а я повернулася до Києва.

Протягом місяців ми спілкувалися онлайн, але відстань не могла знищити тепло наших почуттів. Віртуальні розмови стали нашим звичним світом, що поєднував, хоча відстань розділяла. 

В обіймах почуттів: чотири пари розповідають свої історії кохання-Фото 14

Коли Олександр повернувся на батьківщину, я почувалася несамовито щасливою! Разом з ним і моєю подругою ми вирушили до Одеси. Через три дні, під чистим зоряним небом, він, мій коханий, поставив мені найважливіше запитання у моєму житті: чи стану я його дружиною? Тож музика моря була симфонією нашого кохання, а зорі, що мерехтіли на небі, свідчили про те, що нас поєднала доля. Я не могла повірити, що це насправді, думала, він жартує, але той магічний момент змінив наше життя.

Вже чотири роки, як ми одружені, й кожен жовтень нашої річниці ми святкуємо наше кохання. Кохання, яке перемогло відстань.

Фото: Андрій Корінь

Макіяж: Іра Хлонь

Текст: Анастасія Галицька-Шевчук

Читайте також: «СИЛА І ДУХ НАШИХ ВОЇНІВ ЗАРАЗ ДАЮТЬ НАМ ЕНЕРГІЮ В МИСТЕЦТВІ»: СОЛОМІЯ КИРИЛОВА, АКТРИСА ТА МУЗИКАНТКА 

Статьи по теме