UA
  RU

  В рамках музичного фестивалю «ІІІ Австрійська осінь» відбудеться public talk з однією з найзатребуваніших диригенток України

  Редагувати переклад

  Public talk з однією з найзатребуваніших диригенток України, яка руйнує стереотипи про «нежіночність» професії диригента — Наталією Пономарчук.

  В рамках музичного фестивалю «ІІІ Австрійська осінь» відбудеться public talk з однією з найзатребуваніших диригенток України-Фото 1

  Дата: 26 жовтня 2021, вівторок

  Час: 18.00-18.40

  Місце: Національна філармонія України, фойє (м. Київ, Володимирській узвіз)

  Кураторка: Анна Ставиченко, арт-директорка “Відкрита музика міста”.

  Читай также: Кристен Стюарт гордится лишь пятью кинолентами в своей фильмографии 

  Українка Наталія Пономарчук — одна з найзатребуваніших та найвидатніших диригентів свого покоління. Диригентка Національної філармонії України. 19 років поспіль очолює симфонічних оркестр Дніпропетровської філармонії. Жінка-диригент досі іноді сприймається як екзотичний феномен в симфонічній музиці. Наталія Пономарчук руйнує цей стереотип про «нежіночність» професії диригента. Адже, очевидно, що володіння майстерністю диригування від статі не залежить.

  Public talk пройде в рамках міжнародного музичного фестивалю «ІІІ Австрійська осінь» перед початком концерту угорського  віртуоза-віолончеліста Ласло Феньо, який гратиме на віолончелі 300-річної давнини.

  Вхід гостей на концерт за квитками.

  Статьи по теме